Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szűkitsem össze a...

Hogyan szűkitsem össze a gyomromat? (nem műtétre gondolok)

Figyelt kérdés
Kitágult a gyomrom nagyon, ezért sokkal többet eszem.Annyi lenne a megoldás hogy meg kell állnom, hogy kevesebbet egyem?
2009. júl. 19. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából. Ez nem azt jelenti, hogy megtagadod magad elől az ételt, az nem vezet semmire, sokkal inkább kevesebb adagokat, a végén pedig nagyon kevés is elég lesz.
2009. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is igy gondoltam :) ez kb mennyi idő alatt következik be? tudom,fokozatosan,de mennyi idő kell hozzá hogy ujra összeszüküljön maroknyi méretüre ( az már túl kicsi?)
2009. júl. 19. 23:26
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Én a multkor szukitettem a gyomrom.

Rólam tudni kell, hogy nagyon szeretek enni, akár az egész napot is átzabálom..

De le kellett róla mondanom.. Egy hét meg egy pár nap alatt olyan szépen lefogytam, hogy még soha nem volt ilyen jó alakom (nem onteltségbol mondom). A gyomrom is szukebb lett, már rendesen fáj, ha kicsit tobbet eszek!


Szóval.. Minimum két hétig egyél napi 1x-2x (eloszor nagyon nehéz lesz) de akkor is nagyon keveset! Vizet sem sokat igyál...

Én mondjuk víz nélkul napi 1x ettem mogyorót vagy ilyesmit, délután.

Kicsit morbid mazochista módszer, de ez a leghatásosabb :)

2009. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%
amikor eszel, akkor a fele mennyiség legalább maradjon meg a tányérodon. nem kell koplalni, csak nagyon kevés adagokat enni. addig egyél míg meg sem telsz de mér nem vagy éhes, egy idő után kis mennyiségtől is teltnek érzed magad. és az hülyeség ha nem iszol vizet. igyál étkezés előtt kb. negyed órával egy nagy pohár vizet és akkor már gyorsabban megtelítődsz ha eszel ;)
2009. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 2-3 nap alatt összeugrik, de ha kajázom, akkor köbö ennyi alatt vissza is tágul.
2009. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
(Korábbi válaszra) Nehogy már ne igyál, pláne kánikulában, mert teljesen összeomlik a veséd meg az ionháztartásod! Az sem helyes, ha naponta 1-2-szer eszel. Napi ötször, keveset. Használj kistányért, látszólag egy tányérral eszel, de kevesebb fér rá, gyerekevőeszközt, azzal kisebb falatokban, lassabban tudsz enni, minden falatot rágj meg sokszor. Az evéssel az a baj, hogy legalább 10 perc, mire az ember agya érzékeli, hogy már jóllakott, de addigra már túleszi magát.
2009. júl. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt javasolja, hogy ne nagyon igyon vizet, menjen kapálni inkább...

Napi 3-4 liter legyen meg! Ez óránként 1 pohár...

2009. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Én is nagyétkű vagyok, egy dolgozó felnőtt férfi biztos kevesebbet eszik (evett) mint én :)

Az én módszerem egyszerű volt:

Csak egy marékkal!

Vagyis: mindig csak keveset enni. De ne elsőre! Azt a szervezet nem díjazná, nincs hozzászokva. Rosszullét, szédülés, éhségérzet....

-Először is: állj át a teljes kiőrlésű péksütire, majd 1-2 nap múlva csökkents azt is.

-Vezess be az étkezésedbe minél több zöld színű zöldséget.

-Lefekvés előtt 1,5-2 órával ne egyél.

-Három-négy nap után kezd el az étel mennyiségét csökkenteni. Egy hét után elérsz a maréknyi mennyiséghez. Egy marék rizs, egy darabka sült hús, egy marék savanyúság, egy tányérka leves.... (Mármint ebédre)

Kis mennyiséget akár naponta 5-ször, három órás szünetekkel is ehetsz.

Folyadékot viszont igyál. Kombináld zöld teával az ásványvizet, és az üdítőt zárd ki az életedből, vagy csak nagyon ritkán. :)

2009. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
B.sszátok meg, hogy lepontoztatok! Itt koptatom a billentyut ti meg itt izéltek......
2009. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!