Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szoba vagy a kinti biciklizé...

A szoba vagy a kinti biciklizés az eredményesebb fogyi szempontjából? (vagy mind1? )

Figyelt kérdés
mert én inkább kinn szeretek, nem olyan uncsi..
2009. júl. 20. 02:09
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és heti hányszor hány percet min.?
2009. júl. 20. 02:09
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nos, a kinti biciklizéssel az a probléma, hogy nem lehet egyenletes tempóban csinálni (lejtők, vagy emelkedők, vagy meg kell állni a forgalom miatt). A szobabiciklizést is lehet élvezetesebbé tenni. Beraksz magadnak valami DVDt vagy bekapcsolod a TVt.

Tehát a szobabiciklizés valamivel jobb, mert egyenletes tempóban, sokáig, biztonságosan lehet csinálni.

2009. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha kint szeretsz, akkor biciklizz kint, nyáron ennek van itt az ideje, a friss levegőn (csak ne a városi bűzben),kalóriaégetés szempontjából tök mindegy, nem kell annak egyenletesnek lennie. Fontos, hogy élvezd a mozgást és ne kötelesség legyen.
2009. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kinti jobb, mert kénytelen vagy kitartóbb lenni. Nincs olyan, hogy elfáradsz és leszállsz, aztán vége is, ha eltekertél valameddig, onnan haza is kell jönni :))))
2009. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Zsírégetés szempontjából eredményesebb a benti, az egyenletes terhelés miatt. Aki a kintit javasolja, annak lövése sincs :D

Persze a kinti is jó, ez is fogyaszt, növeli az állóképességet, de a kérdés nem ez volt...hanem hogy melyik a JOBB.

2009. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a szabadban biciklizz ha jó idő van! A levegő a napfény az energiák amik áramlanak a szabadban, és nem utolsósorban hogy "menni kell". :) Tűzz ki magadnak egy céltávot és azt teljesitsd mindenféleképpen. Elég télen bent lenni, és nem is jó mindig ugyanabban a földsugárzásban tartózkodni. Én 15 kilót fogytam a kinti biciklizéssel 4 nap alatt..:D Jó utat!
2009. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolso kommentelötöl kédezem.Nem irtad véletlenül el?4 nap alatt 15 kg?????????????????????????????Kicsit furcsa ez nekem ,mert én már 2éve, hogy rengeteget kerékpärozom és minimälis mennyiséget eszem .Ès még sem fogyok ès hozzä teszem ,hogy nincs bajom a hormonokkal ,mert vérvételel vizsgältäk .Pedig szeretnék fogyni.Hogyan tetted ha nem irtad el!
2009. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan? :) Rengeteg folyadék és napi 50 kilométer erőltetve, ennyire egyszerű. 1-2 óra alatt le lehet adni 3 kilót.
2009. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:


Óránként 1 kiló?? :D:D:D istenem de nagy az isten állatkertje

2009. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!