Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudnék a...

Milyen módszerrel tudnék a leghatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
Légyszíves adjatok tanácsot, hogy mivel tudnék hatékonyan fogyni. 90 kg vagyok, 159 cm és nemrég szültem, még szoptatok, de ennek ellenére fogyni szeretnék, mert a hátam nagyon fáj ettől a súlytól és nem is érzem jól magam így. Már próbáltam fogyni, sikerült is, de mindig visszajött. Hogy tudom ezt megelőzni? A gyümölcsök is mind hízlalnak vagy csak egy részük? Annyi különböző véleményt hallottam erről, jó lenne tudni, hogy hogy is van ez valójában. Illetve azt sem tudom biztosra, hogy a búzakorpa hízlal, ha tejjel megcsinálom, mintha tejbegríz lenne? És a rántotta? Írnátok olyan zöldségeket, gyümölcsöket, alap kajákat, amiket nyugodtan ehetek és nem fogok hízni? Valahogy úgy érzem, hogy sok olyat eszem, amiről azt hiszem, hogy nem hízlal, közben meg igen, de hát az sem jó, ha beállok egyféle kajára, mert azt nem lehet tartani. Ezért lenne jó tudni, hogy mit lehet enni konkrétan. Előre is köszönöm!
2009. júl. 20. 10:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Van egy Callanetics DVD-m, ha azt csinálom, szerintetek használ? És a felülések? Nagyon szeretek felelüléseket csinálni. Attól fogyhatok? Mennyit csináljak belőlük naponta, hogy legyen értelme? Ha ezeket betartom, mennyit fogyhatok kb. 2 hónap alatt?
2009. júl. 20. 10:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fuss, napról napra többet, annál jobb égetőt nem is találsz, és főleg ilyen melegben aztán igencsak lenne eredménye mondjuk 4 heti, napi szintű kemény futásnak !! Mondjuk reggel + este 1-1 óra, meglátod, megy le belőled !
2009. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyerekemet nem tudom senkire sem bízni, csak benti dolog jöhet szóba.
2009. júl. 20. 13:01
 4/6 anonim válasza:

Addig ne fogyókúrázz, amíg szoptatsz!

Főleg, hogy a szoptatás a legjobb fogyókúra...

Ha most kezdesz bele a fogyózásba, megváltozik a tejed összetétele, ami nem tesz jót a babának.

Viszont a következőt tudom ajánlani:

-Csökkent le a napi szénhidrátmennyiségedet (lisztet, keményítőt tartalmazó ételek), és ne egyél kenyeret, péksütit 11 óra után.

-A napi ételmennyiséget is csökkentsd, mondhatni "mindenből csak egy marékkal". Így éhesebb leszel mint addig, viszont ezt az "egy marékkal" gondolatot naponta 4-5-ször is megteheted, de arra figyelj, hogy étkezések között elteljen 3 óra. Főleg húst egyél zöldségekkel (nyersen, párolva, főzve, sütve), vagy bármit amit megkívánsz, de ne legyen pékárú. Ébredés után 1 órán belül egyél valamit. Pl: 2 tojás (esetleg natúr rántotta) valamilyen salátával, vagy magában.

-Egyél sok zöld zöldséget, sok folyadékot. 4-5 litert naponta, ha bírsz.

-Gyümölcsöt ehetsz, de csak délelőtt. Mondjuk tízóraira.

-Vegyél pocakszorító bugyit, bár a fűző lenne a legjobb, az gyomortól csípőig fog. Ugyanis a mozgás közben, amihez ugye a baba hozzászoktat, kalóriát égetsz el, fogyni kezdesz. Viszont a megnyúlt bőr csúnya. Így a fűzővel a bőröd vissza tud ugrani a szülés előtti "méretre".

Kérdéseidre a válasz:

-A búzakorpa annyira nem hizlal, de tejjel már határeset. Reggelire jó.

-A rántottába ha nem teszel semmit, és nem eszed pékáruval, nem hizlal. Én paradicsommal, uborkával szoktam enni. Tudom, kicsit "merész", de hamarabb jól lakok...

-Bármilyen zöld színű zöldség jó lehet, a színes valamint az édes ízű zöldségek már hizlalhatnak, úgyhogy óvatosabban velük, de ne maradjanak ki.

-Konkrét kaját nem tudok, ami jó lehet, de tippem van: próbáld leszorítani (észszerű határok közé) a szénhidrátmennyiséget, növelni a fehérjebevitelt. Ezzel méregtelenítesz, és átállsz a zsírégetésre. De óvatosan! Addig míg szoptatsz, ne lépj semmi drasztikusat. A babának kell a zsírmennyiség is a tejbe (márcsak ezért is fogyaszt a szoptatás) Mindent csak lépésről-lépésre. És ne hagyd abba szoptatást idő előtt csak a kilók miatt.

2009. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez hasznos volt!
2009. júl. 20. 14:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a gyümölcs mind hízlal valamennyire ezek szerint?
2009. júl. 20. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!