Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insanity kezdőnek? 18/F

Insanity kezdőnek? 18/F

Figyelt kérdés

Eléggé rossz kondim van, nem kicsit el vagyok hízva (85 kg, 171 cm). Ma elkezdtem az Insanity-ből a Fit test-et. Becsülettel végig csináltam, de utána nagyon rosszul éreztem magam, szédültem stb.

Valahol itt ezen az oldalon azt olvastam hogy az Insanity nem kezdőknek való.

Ha ez tényleg igaz akkor mivel próbálkozzak?



#isanity
2012. aug. 8. 22:52
 1/4 Szoondiii ***** válasza:

csinálhatod, nem baj hogy elfáradsz.. csak ne az legyen, hogy megunod hogy nehéz, és 1 hét múlva már nem edzesz.


én a helyedben elhagynám a gabonás, tejes, cukros kajákat és elmennék tai-chizni. mellette hogy merre tanulsz tovább stb. nem mondom hogy nem fontos, de ez a legjobb amit suli/munka mellett csinálhatsz.

2012. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Írd föl egy papírra miből mennyit tudsz megcsinálni nem baj ha kevés. Én kb 1 hete kezdtem a fit testet és még mindig az első videót csinálom. Nem olyan gyorsan mint ahogy ők csinálják a videóban saját tempóban.


Már nem annyira fárasztó. Nyújtás közben lehet egy pici hányinger előfordulhat :) feladatok között pihenj 5 percet. Nyitott ablak nem árt. Nyújtásokat is csináld fontosak.

2012. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sok vizet folyadékot ígyál amivel pótolod a veszteséget.
2012. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne csináld ha kezdő vagy!!!!

Ha picit túl súlyos vagy, sebaj, hipp hopp le fogod adni, és aztán jöhet az Insanity!

Aki nincs jó kondiban, vagy picit túlsúlyos, nem hiába nem ajánlott, kikészíti a szívedet! Annak meg nincs értelme hogy félig meddig valahogyan! Csinálj meg egy 1-2 hónapos könnyebb fitness progit, aztán jöhet az Insanity!

3-4 hónap múlva semmi felesleges nem lesz rajtad, de ne tedd tönkre magad!

2012. aug. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!