Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Forced Mass 5000 MPM Mixed...

Om3ga kérdése:

Forced Mass 5000 MPM Mixed protein matrix? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Üdv.

Egy haverommal elkezdtünk kondiba járni és gondolkodunk fehérjeturmixon. Nem szeretnénk a legdrágább kategóriából választani, mert nem vagyunk olyan pénzesek :D

A kondiba a pultost csajt megkérdeztük mit tudna ajánlani és nekem mivel eléggé sovány vagyok, tehát nincs mit nagyon átgyúrnom izommá emiatt nekem egy elég nagy szénhidrát tartalmú port ajánlott, míg a haveromnak egy inkább fehérje összetételűt mert neki nem kell felszedni plusz kilókat. Csak hogy kevert fehérjeturmixot amiről azt olvastam az íze eléggé elviselhetetlen. A nagy szénhidrát tartalmúval kapcsolatban pedig azt olvastam hogy figyelni kell az összetételt, hogy ne drágán vegyünk szénhidrátot, és én így lényegében pont azt tenném. Szóval így kicsit tanácstalanok vagyunk és ebben a témában kéne némi kisegítés lehetőleg hozzáértőktől. [A Forced Mass 5000 a nagyobb szénhidrát tartalmú(70%)És az MPM a nagyobb fehérjetartalmú(84%)]


2012. aug. 9. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

En ott abbahagytam az olvasast, hogy nincs mit atgyurnod izomma.Ebbol gondoltam, hogy fogalmad sincs az egeszrol, ezert egy kerdessel valaszolnek: milyen az etrended? Egyaltalan van-e tomegnovelo etrended?

Amugy ez fogyjon el es utana vegyel tejsavoproteint es gyors ch-t pl dextroz, vitagro.

2012. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az étrendem az kicsit érdekes...most próbálok rajta javítani, de alapvetően az a típus vagyok, hogy nem tudok hízni...akármennyit eszek akármikor és akármit egyszerűen nem hízok.
2012. aug. 9. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen legyen: napi2g feherje/tskg es 5-6g ch/tskg

feherje: sovany husok, halak, tojas(nem nyersen!!) turo es ha kell protein kieg.

ch.: rizs, zab, tk kenyer,tk teszta es sok zoldseg.

Es meg valami: ELOSZOR HETI 3 ATMOZGATO EDZES KET HONAPIG KISEBB SULLYAL!!!

linkelni nem tudok, de google-be ird be, hogy bodybuilder alapismeretek. 1 link es olvasd at figyelmesen! (van lent tovabb gomb is)

2012. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amugy hany kilo vagy? A nehezen hizas szerintem azert van, mert lehet ektomorf alkat vagy(sovany, gizda kis kolok)

Nem kell ketsegbeesni e miatt, google-ba ird be hogy Zyzz es olvass!

2012. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap megmérem magam pontosan, de úgy 55 kg és 170 cm kb.
2012. aug. 9. 23:19
 6/6 A kérdező kommentje:
52 kg és 168 cm pontosan...a magasságommal kapcsolatban is vannak problémák, de hát azon sajnos nem igen tudok változtatni.
2012. aug. 10. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!