Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a kávé gyorsítja...

Igaz az, hogy a kávé gyorsítja az anyagcserét?

Figyelt kérdés
Ha sokat meginnék egy nap, mondjuk 1 litert... mennyivel lenne gyorsabb az anyagcserém? jó, persze tudom hogy ez sok lenne és a sok kávé sem jó.. de azért érdekelne..
2012. aug. 13. 10:53
 1/8 Robi.88. ***** válasza:
sztem 1.45435345%-al plusz egy 300as vérnyomassal
2012. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdező,így nem fogsz lefogyni. vannak erre más módszerek is. ha meg így fogysz le,a hatszorosát szeded vissza...basszus legyen már egy kis eszetek,ne legyetek nevetséges idióták!
2012. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Csak nézd meg mennyi kövér ember kávézik. Ha meg 1 nap megiszol 1 liter kávét,hát nem sokáig fogsz élni az is biztos..
2012. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kávéval nem lehet fogyni.Én már 10éve rengeteg kávét iszok,nagyon erőset(az eszpresszótol 3x erősebb) kb 1-1,5litert és a vérnyomásom normális,néha alacsony is,a pulzussal sincs semmi gond,szivműködés normális.Ha elhagynám se szednék sulyt,igy sem fogytam még tőle,tehát nem oszt,nem szoroz.És nem halok bele sem.
2012. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Robi.88. ***** válasza:
egy espresso kb kb 100 mg koffeint tartalmaz te meg elvileg 3x erosebbet iszol vagyis 300 mg ebbol napi 20 at ami 6000 mg. a halálos adag egyentol fuggoen 5000-30.000 mg között van sok eszed van mondhatom
2012. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És még a hasad is menne egész nap mint állat:D nekem már egy kis adagtól is azonnal rohannom kell reggel. Tehát valamilyen szinted tényleg begyorsítja az anyagcserét, de ettől még nem fogsz fogyni, ha egészségtelenül kajálsz. Pl a zöld teát is ajánlják, de csak azzal szintén nem lehet lefogyni. Tehát a kávé, zöld tea, meg az ilyenek csak kiegészítő cuccok, amik elősegítik a fogyást, de önmagukban nem érnek semmit.
2012. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Reggel egy kis pohárra vagy bögrére való bőven elég, tejszínnel és édesítővel. Rá nem sokkal meg is hajt, viszont egyáltalán nem ajánlott egész nap csak azt innod, mert akkor valószínűleg egész nap a WC közelében kéne magadat tartanod, és a gyomrodat is kikezdené. Továbbá fájna tőle a fejed.

De kis mennyiségben reggel nem tesz rosszat egyáltalán. :)

2012. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy "gyorsítja az anyagcserét" nem egyenlő azzal, hogy "égeti zsírt".

Remélem érted, bár tudni kell, hogy a két fogalmat azért tettem idézőjelbe, mert egyik sem úgy működik, nem olyan biokémiai folyamatok játszódnak le az emberi szervezetben, ahogy a legtöbben gondolják.

2012. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!