Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan előzzem meg a lógó...

Hogyan előzzem meg a lógó bőrt és a striákat?

Figyelt kérdés

3 hét alatt 4-5 kilót már fogytam, pedig tök normális, nem koplalós, egészséges diétát csinálok, mellette meg elkezdtem minden nap sportolni 30-90 percet (mikor hogy). Nem gyors ez így? Nem mintha nem örülnék neki, de nem akarok striákat meg lógó bőrt :S. Hogyan előzzem meg?

Most is vannak amúgy striáim, utálom őket, mint a szart, de több nem kell. 78 kilóról indultam 3 hete, most 73-74 vagyok (ez a mérleg kis pontatlansága miatt van)



#fiú #szex #lány #szerelem #orális szex #terhes #nem hiszem el hogy csak ezekre bírtok válaszolni
2012. aug. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
első hónapban még normális ha többet fogysz, az nem mind zsír hanem salakanyag, víz távozik ilyenkor a szervezetedből később majd belassul a fogyás
2012. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az okés, de hogyan ne legyek striás? asszem a nasahoz fogok fordulni ezzel a kérdéssel, annyira bonyolult lehet, hogy senki nem válaszol rá O.o
2012. aug. 15. 23:47
 3/4 anonim válasza:
63%
igyál nagyon sok folyadékot, lehetőleg mentes vizet,mert így a bőröd nem szárad ki és nem tud megrepedezni.minden este fürdés után dörzsöld be magad jó minőségű testápolóval.én fahéjas feszesítő krémet szoktam használni,ami nagyon hatásos.torna közben is kenhetsz magadra paprikakrémet,ami sokat segít a zsírok lebontásában és hidratálja a bőröd :) remélem tudtam segíteni. én nagyon hajlamos vagyok a striákra, sajnos örökség anyai ágon :S de ha ezekre figyelsz akkor meg lehet előzni, és a régebben kialakultak is gyorsabban elhalványodnak. eltűnni sajnos nem fognak :/
2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

stiria hizáskor lesz mikor kinyúlik a bőröd vagyis szétszakad,

az fog később lógni ha gyorsan fogysz

2012. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!