Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan nyomjam el a fehérjepor...

Hogyan nyomjam el a fehérjepor BORZASZTÓ ízét?

Figyelt kérdés
Vettem scitec nutrition 100% whey protein professional tasakosat mert az mindig akciós(fél éve iszom,eddig még le-le gyűrtem de egyre jobban elegem van belőle..)egyedül a csokis mogyorós,és az epres fehércsoki "ízlik".300ml vízzel mixelem össze de ezen a kettőn kívül a többi fuj.Nem értem hogy mentek ezek át az ízteszteken:DD Mit tegyek bele hogy ne érezzem?
2012. aug. 15. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán minek neked?
2012. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem iszol akkor olyan ízűt, amit jobban szeretsz. Vagy nem volt olyan?


Mixelheted tejjel, úgy finomabb, persze akkor a tejet is bele kell számolnod, ha komoly étrendet tartasz.


Egyébként szerintem finom ez a Whey Protein, tejjel kifejezetten élvezem, akár egy édességet.


Amúgy meg kipróbálhatod a Protein Delite-ot, arra mondják, hogy kifejezetten finom. Nézz másik por után, próbálj ki párat, hogy melyik jön be. Persze nem az íz a lényeg, de ha kihányod, akkor nem sok fehérje fog beépülni a szervezetedbe. :D

2012. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
tejjel szerintem is finomabb
2012. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nekem is hányingerem van tőle,egyedül a cappuccino-sat tudom meginni,de csak ha 2 kanál instant kávé is van a vízben...az epres fehércsoki volt az első,azt csak úgy tudtam meginni ha egy rendes adag citromlevet is beletettem...


ki kéne deríteni h konkrétan mi vele a bajod..

én tudom,hogy nekem az a bajom,hogy az ízérzékelésem nagyon hadilábon áll az édesítőszerekkel..és ha egy picivel több van valamiben a minimálisnál,akkor iszonyú keserűnek érzem és meg akarok fulladni tőle...


viszont nem rég láttam meg a lightly sweetened fajtát,de sajnos már csak akkor,amikor megvettem a következő adag vanilia-erdeiset...és ez is ugyanolyan sz.arráédesített és ezt sem tudom megenni...de a köv mindenképp a kevésbé édesített lesz...ez megint azért probléma,mert csak csoki meg vanilia van belőle és a vaniliát nem szeretem,a csokit meg általában elszúrják :) de egy próbát megér


persze,tejjel másabb egy kicsivel..elviselhetőbb..de a tejet nem tolerálom a sok sz.ar miatt,ami bennevan..

2012. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A Scitec Professionaloknak ócskább ízük van, mint a sima 100% Whey Proteinkenek, ott a csokis (nem tejcsokis) verhetetlen, évek óta iszom szinte napi rendszerességgel és nem lehet megunni (persze mellette más ízűeket is fogyasztok).
2012. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kukaac ***** válasza:
Én tejjel keverem, mert amúgy is szoktam inni tejet. Ha zsírszegény tejből kevered, akkor a zsírtartalmát se dobja meg túlságosan. A csokis mogyorósnak egész jó íze van.
2012. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

első: neked nem lényegtelen?! Ha úgy akarom akkor a fejemre is kenhetem!

igen nem volt olyan iz amit szeretek de amugy ha nagyot vennék akkor félek h megunnám:/

nekem igazából a vízzel van a bajom hogy amikor beletöltöm látom h az a por ott szétmálik benne..megpróbálom tejjel!

2012. aug. 16. 09:13
 8/17 Smartguy86 ***** válasza:

Kukaac - okos vagy :D A Scitec a gyárban hosszú szűrési eljárásokkal letisztítja neked a tejsavóproteinről az összes hulladékot, ami amúgy a tejben van, erre te fogod és belelöttyinted újra tejbe :DDD Gratulálok. Ezt mifelénk pénzkidobásnak nevezik. :DDD


Kérdező:

1. Tasakosat? Minek? Az drágább, mint a dobozos, mert külön van csomagolva.

2. Rendes étrend megvan? Mert az étrendkiegészítő akkor kell csak, remélem tudod.

3. Ha nem ízlik, akkor vegyél más ízt. Amúgy meg nézz szét neten, nem csak vizes lötyiben lehet bevenni, hanem csinálhatsz belőle mindenféle kaját - pl zabkását, vagy akár body-s süteményféléket is.

2012. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
minden rendbevan az étrendemmel,azért vettem tasakosat mert akciós volt 6-7 ezer helyett 5000..
2012. aug. 16. 10:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor kend a fejedre:D
2012. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!