Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen zsírégetőt ajánlotok?

Milyen zsírégetőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
sziasztok! 1 kicsit zsíros vagyok és szeretnék szálkásodni, [link] én ezek közül gondoltam valamit, ti mit ajánlotok? heti 3x kondizok eléggé régóta lassan olyan 3 éve kisebb megszakításokkal( pénz hiány vagy idő hiány miatt) most augusztus kimaradt sajnos de előtte folyamatosan jártam. most szeptemberben kezdeném megint. 17/180 cm/80 kg.
2012. aug. 16. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Az árát költsd megfelelő étrendre, azon az oldalon találsz az étrend összeállításához útmutatást.

Miért mondom ezt?

Mert megfelelő diéta nélkül semmit sem ér egyetlen zsírégető sem. Ha pedig rendben van a kaja, akkor zsírégetők nélkül is fogysz.

Az ilyen készítmények maximum 2-3%-ot tesznek hozzá a sikerhez és inkább a diéta végén és nem az elején van rá szükség, mert az első kilók "gyorsan" mennek le, de az utolsókat nagyon nehéz eltüntetni.

2012. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sportot
2012. aug. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kukaac ***** válasza:

Én Adipokill-t ajánlanám, én szedtem és bevált. Abban van HCA is. Ugyanakkor számíts rá, hogy felviszi a pulzusod, és ha nem van hozzászokva a koffeinhez, akkor az alvással is lehetnek problémáid. Arról nem is beszélve, hogy ha pénzügyi gondjaid voltak, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás.

Emellett az l-carnitine segít még abban, hogy szálkásodj, úgy hogy izomból kevesebbet veszíts. Az picit olcsóbb, mert csak edzés előtt kell szedned.

De szerintem először az időrendet és az edzéseidet rakd rendbe, mert ha kihagyogatod az edzéseket, akkor ezek se fognak segíteni.

2012. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!