Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Átformáltam az étkezésem és naponta, vagy két naponta járok futni (amennyit tudok jelenleg váltott tempóval 15 perc 6p futás 1 perc séta ...) emellett napi 20-40 perc pilates. Az evés abban merül ki, most leírok egy átlagos napot

9: (ekkor kelek) egy szelet toast barna kenyér 2 szelet selyem sonkával

12-13: egy tál hús leves, kistányér rizs egy szelet hússal

15: gyümölcs (barack) vagy egy joghurt

18: 2 tojás főzve vagy rántottaként paradicsommal

Ha még ezek után megéhezem, akkor csak gyümölcsöt eszek.

Eddig szépen ment le a súlyom, heti 1 kiló, most viszont visszajött majdhogy nem egy egész. Egyedül ami változott, az az, hogy megjött....szerintetek lehet ettől vagy valahogy máshogy kéne fogyókúráznom?


2012. aug. 16. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mensturalsz, a szervezeted megkoti a vizet es a testsulyod akar 3-4kgval is megnohet, de amint vege van a plusz kilok eltunnek.

Amugy ez amit leirtal nem takar kb. semmit, nem mindegy h mondjuk ebedre rantott hust eszel vagy olaj nelkul sutobe sultet, meg az sem mindegy, hogy diszno vagy csirke. A dieta lenyege az lenne, hogy minnel kevesebb szenhidtatot vigyel be es tobb feherjet, egyszeru matematika az egesz.

Olvasd el ezt, sokat segithet, en is ez alapjan fogyozom es szepen mennek le a kilok: [link]

2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vörös húst nem eszek, csak csirkét. Az az igazság, hogy nem főzök magamra ezért az ebédet úgy osztottam be, hogy fele annyit egyek, mint eddig, de általában sült hús van. Régen pedig mindig szendvicseket ettem, reggelire vacsira (ami volt, hogy este 9 kor jutott eszembe) kettőt is megettem. De akkor remélem lefog menni amint elmúlik
2012. aug. 16. 12:01
 3/5 Kukaac ***** válasza:

Szerintem ez kalóriában kevés, és túl sok benne a gyümölcs. Mivel elég gyenge a reggelid, oda tegyél be egy tízórait. És ahogy előttem írták, nem mindegy, hogy rántott húst vagy párolt húst eszel.


Amúgy ne mérd naponta a súlyodat, max heti egyszer, mert csalóka lehet.


Egyébként megjegyzés: 15 perc futás magában nem túl eredményes. Próbálj meg egy picit többet futni, legalább 20-25 percet, de idővel mehet a 40-50 perc is ha bírod.

2012. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát jelenleg csak ennyit bírok amikor elkezdtem, két perc után már nem kaptam levegőt, pár hét és meg lesz a 20-30 perc is remélem :D Egyébként próbálom kerülni a zsírban sült dolgokat.

A tízórait nem tudom hova tehetném be mikor 9-10 környékén kelek, de akkor majd a reggeli mellé rakok gyümit, vagy két szelet kenyeret eszek

2012. aug. 16. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj ha eloszor nem birsz sokat futni, masok se ugy kezdtek, hogy rogton maratont futtak. En az elejen kb 5 percet tudtam lefutni megallas nelkul, ma mar lazan lefutok 5kmet. Uh kitartas menni fog, ha eloszor csak keves megy, akkor keves. Ne add fel, ez a lenyeg.

A masik meg az, hogy ha nem te fozol magadra akkor lesheted azt h az dieta barat legyen. En hetente ketszer lesutom a csirkemellet magamnak otthon, meg fozok rizs, parolok zoldseget. Ez kb 1-1,5 ora. Beteszem kis dobozokba ami fillerekert kaphato barhol, es viszem magammal. Tehat 3 naponta 1,5 ora, az kb. semmi, de igy tudom h mit eszek. Ami azert nagyon nem mindegy. En egy 60kg-os no vagyok leirom h mit eszek egy nap,pl.:

reggeli: zabpehely (zabpehely, kis viz, mikroba 1perc es eheto is)

tizorai: 1 alma, vagy v.milyen gyumolcs

ebed: csirkemell, rizs, parolt zoldseg vagy salata

uzsonna: sovanyturo, vagy tojas rantotta tojasfeherjebol

vacsora: feherje turmix szinten vizzel nem tejjel (en nem szeretem a tejet, meg amugy is tej ellenes vagyok)

A csirket kb 100 modon meg lehet csinalni, uh ne legyen unalmas. Nekem amugy eddig csak ez az etkezes valt be, hasonlit a testepitok szalkasito etrendjehez es azert ok eleg jol ertenek a fogyashoz! Olvasd el a linket amit az 1. valaszban irtam, abban minden benne van vagy google: szalkasito etrend

De hidd el az etkezes az kb. 70%!

2012. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!