Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2-3 hét koplalással mennyit...

2-3 hét koplalással mennyit lehet lefogyni, látszani fog? 51 kg-ról indulva. Mielőtt leszólnátok nem én szeretném csinálni hanem más oka van a kérd

Figyelt kérdés
51 kg-ról indulva. Mielőtt leszólnátok nem én szeretném csinálni hanem más oka van annak h. feltettem a kérdést amit most nem szeretnék leírni.
2009. júl. 22. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs az egyik mondatot kétszer írtam...xD
2009. júl. 22. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

2-3 hét alatt 51 (?) kilóból le lehet adni 3-4 kiló vizet és izomglikogént.

Utána 2-3 hónap alatt föl lehet szedni minimum ugyanennyi zsírt, természetesen a víz is visszajön.

Nem egy értelmes dolog.

Rúgd seggbe, aki ezt akarja csínálni!


(vigyázz, csontos segge lehet :-D)

2009. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
szerintem beszéld le azt aki 51 kg-al le akar fogyni mert ennyi kg-val nem lehet kövér csak egészségtelenebb lesz a koplalástól.
2009. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zsirt semennyit sem. Maximum lefogy 4-5 kiló vizet és izmot veszit. A háj ottmarad. Bár nem gondolom, hogy 51 kilósan lenne rajta háj.

Viszont, ha ezt 2-3 hétig csinálja, akkor majd beesett lesz az arca, gyenge lesz, állandóan fájni fog a feje, rossz lesz a lehelete és olyan borzalamsan fog kinézni, mint aki épp haldoklik. De hát nagy az emberi butaság és aki ezt akarja csinálni, csinálja.

De arra is számitson, hogy utánna két héten belül a duplája fog zsir formájában visszajönni.

2009. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!