Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt minden nap (vagy...

Ha ezt minden nap (vagy legalábbis hetente min.5-ször) megcsinálom, mennyi idő múlva lesz látható jele?

Figyelt kérdés

Napi mozgásprogram:

60 perc szobabicikli + napi 20 perc Rubint Réka végig (80 perc, de min. 3 blokk, ami 60 perc) + 5 km futás (öhm... kocogás:)

Emellett reggelire bármilyen kaja jöhet (na jó, nem. Semmi cukros, fehér lisztes, sok CH-os kaja), ebédre valamilyen sovány kaja, vacsira semmi, csak fehérjeturmix mozgás után. Illetve ha nagyon nem bírok magammal, akkor gyümölcs, vagy mondjuk répa/uborka felcsíkozva, és ezt fokhagymás joghurtba mártogatva:D Vélemény?

Tudom, hogy fogok olyan válaszokat kapni, hogy ez a kcal mennyiség ennyi mozgás mellett semmi. De muszáj minél hamarabb formába hoznom magam. Viszont éhezni nem fogok, valamit mindig bekapok, ha éhségérzetem van.

20/L, 165/67 kg


2012. aug. 16. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
egyébként már elkezdtem, 3 napja csinálom.
2012. aug. 16. 18:58
 2/4 anonim válasza:
100%
csináld minden nap! szerintem kb. egy hónap múlva már látható eredménye lesz...helyes, hogy nem éhezteted magad! én drukkolok, hogy formában légy:)
2012. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyos vagy:) ez jólesett:)
2012. aug. 16. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárga kapszula című könyvet abban is leírják, hogy nem kell minden nap tornászni hanem heti 3-4x pontossan leírják, hogy miért...egyébként meg ha minden nap tornázol főleg ennyit amit leírták nem fogod bírni hosszútávon, főleg úgy, hogy alig pár kiló felesleg van csak rajtad...helyes, hogy az étkezéseden változtatsz mert az elején még csak ezzel is fogysz de ha minden nap szeretnél sportolni akkor szerintem oszd be a hét minden napjára, hogy mit csinálsz, de szerintem ez sok egyszerre főleg hogy most kezdted el, a tornát is szépen fokozatosan kell növelni...tényleg olvasd el azt a könyvet mert rengeteg mindent megtudhatsz amit most nem tudsz és nemis gondolnád, hogy van még olyan amit nem tudsz. sok sikert! :)
2012. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!