Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 centi és 55 kiló (? )

Renesmee18 kérdése:

165 centi és 55 kiló (? )

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és 165 centi. A súlyom ingadozik, általában 53-55 kiló vagyok, de sose megy 55 fölé.

Ez így ideális? Esetleg hogy tudnák leadni 5 kilót úgy, hogy ne jöjjön vissza?

Köszönöm.:)



2012. aug. 17. 04:35
 1/6 anonim válasza:

Számolj csak utána az ideális testsúlyodnak: [link]

7-9 kilóval vagy könnyebb annál. Ha fogysz, megbetegedhetsz (hajhullás, bőrszárazság, fáradékonyság, fogromlás).

2012. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, én is 165 cm vagyok, és az 55 kiló az teljesen jó volt.

(Amúgy "tudnÉk" és nem tudnák...)

2012. aug. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolóhoz írom, hogy az a testsúly-kalkulátor HÜLYESÉG. Nekem 80kg-ot írt az ideálisnak. Már 4 éve edzek (heti 6 edzés), 95kg vagyok és 10% a testzsírszázalék, ha leadnám az összes zsírt magamról akkor is kb. 85 kiló lennék....
2012. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez amit az első válaszoló beküldött állati szar. Azt mondja, hogy nekem 65 kiló körül van az ideális súlyom. Nos én 52 kg vagyok, és most már semmi bajom az alakommal. Tavaly 43 voltam, de még akkor sem voltam anorexiasovány. Szerintem ha hallgatnék erre a kalkulátorra elég rosszul érezném magamat, ha a tükörbe néznék. Viszont kedves kérdező, a testsúlyod szerintem pont megfelelő. Ne akarj fogyni. Hidd el, én tudom:)
2012. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy tudom, hogy tudnék és nem tudnák, csak véletlenül elírtam. :D

2012. aug. 18. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen magas vagyok, 19/L, 44 kiló, és nagyon jól érzem magam :)) Csak sporttal és életmódváltással lehet normálisan lefogyni, hiszen ha visszaállsz a régi étrendedre akkor úgyis ugyanennyi leszel, logikus, nem? :) Sok megszorítással el lehet érni az én súlyomat is, nekem megéri, döntsd el te mit szeretnél:)
2012. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!