Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehetek folyton ilyen...

Miért lehetek folyton ilyen éhes? 16/L

Figyelt kérdés
Már fél éve folyamatosan csak hízok, mert mindig rettentően éhes vagyok. A múltkor megettem egymás után a következőket: 1 cső főtt kukorica, egy nagy szelet dinnye, egy jó adag ebéd (már nem emlékszem, azt hiszem valamilyen tésztás étel volt), és utána is ugyanolyan éhes voltam. Már legalább fél éve tart ez a rettentő éhség, rengeteget tudok enni, már anyu is mindig szóvá teszi, hogy amint vásárol, szinte azonnal elfogy a kaja... Már 10 kilót híztam, pedig azelőtt sem volt nádszál karcsú, de még az egészséges kategóriába tartoztam. Mitől lehet ez, és mit tegyek ellene? Valaki küzd/küzdött hasonlóval? 16/L
2012. aug. 18. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Húha, hát először nekem az jutott eszembe, hogy nem lehet-e, hogy csak valamit, ami hiányzik az életedből, azt evéssel pótlod? Persze simán lehet, hogy nem pszichológiai oka van (de azt is el tudom képzelni).
2012. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
de lehet, hogy valami hormonális oka van a dolognak
2012. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
szexuális kielégítetlenségben szenvedsz és evéssel kompenzálod.
2012. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
Recskázol?Mert ahogy az elöző kolléga mondta,szexhiányod van!Kell neked egy jókis muff!
2012. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A problémát már észrevetted, innentől már csak az kell, hogy eszedbe jusson, ahányszor kajáért mennél a hűtőhöz. És kezdj el sportolni.
2012. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Négyes, te nem látsz a szemedtől? ott van a kérdésben, hogy "16/L" tehát lány a kérdező.... -.-'
2012. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Idióta barmok,akik a maszturbálást írták,menjetek és magatokkal játszadozzatok inkább a billentyűzet helyett,és ne írjatok baromságokat olyanoknak,akiknek segítségre lenne szüksége.


Kérdező,érdemes lenne kivizsgáltatni,hátha hormonális oka van a dolognak! A két okoskára meg,akik azt írták, maszturbálj,ne hallgass.

2012. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

muffnak muff? :) Egy lány írja ezt előző, ha nem vetted volna észre.

Egyébként valami hiányod lehet, vagy hormonális vagy pszihológiai. De akár lehet az is, hogy rászokott a hasad a sok evésre, és így még többet kíván. Utóbbin, zöldésges ételeken segíthetsz, meg talán vízzel, hogy meg legyen a teltségérzés, illetve nálam a sok mozgás elfelejteti az éhségérzetet.

2012. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

És az 1 cső főtt kukoricát melyik végeden toltad be?

háháháháháháháhá

2012. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Megpróbálok fokozatosan egyre kedvesebbet és egészségesebbet enni.

Ja, és nem tudom, hogy jön a kérdéshez, de én sosem maszturbálok...

2012. aug. 18. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!