Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam már 20kg-t 2 hónap...

Lefogytam már 20kg-t 2 hónap alatt, tartottam 1 hónap szünetet, még szeretnék leadni 15-öt szerintetek sikerül?

Figyelt kérdés
100 kg voltam most 79kg vagyok szerencsére bőr nem lóg de ha még leadok 15-öt akkor se fog lógni??
2012. aug. 23. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hogyan fogytál le 2 hónap alatt 20 kg-ot? Mennyi kg-ot szedtél vissza az 1 hónapos szünetben?

Biztos le tudsz adni még 15 kg-ot. sok sikert hozzá

2012. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szoondiii ***** válasza:
67%

Kérdező, ez brutális.

A genetikai csodákat mos mellőzzük, egy embernek ilyen súly ingadozás nem egészséges. Szinte kizárt, hogy 2 hónap alatt 20 kiló zsírt fogytál volna, heti 1 kilóval is csak 8-9 kiló lenne.

A víz, glikogén, széklet, izom vesztés pedig nem fogyás.


Normális, sok hús-zöldség-olajos magv kevés szénhidrát táplálkozással biztos hogy nem csökkent volna így a testsúlyod. 100 kiló környékén a fogyás akár fél éves kérdés is lehet, de akár 1 éves is és ott látszik, hogy az eredmény valódi-e, megmarad-e stb.

2012. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem jött vissza semmi, aminek nagyon örülök. Eszek mindent ugyan úgy, csak kevesebbet, meg jobban odafigyelek. És semmi bajom nem lett. Sportolni többet sportolok. Meg mindig mondogatom magamba hogy lefogysz és vékony leszel. lLehet ez segített?
2012. aug. 23. 09:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

lassíts egy kicsit meg 35 kilo fogyás pár hónap nagyon sok

utána meg bánni fogod hogy mindenhol lóg a bőr rajtad

2012. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem lóg rajtam szerencsére. Kenegetem hogy még az esélyét s csökkentsem.
2012. aug. 23. 11:11
 6/13 Szoondiii ***** válasza:
100%

nos, ha a kenegetés és a hit, hogy nem lesz bajod elég, akkor tégy belátásod szerint.


a tapasztalat, hogy ez sok problémát tud okozni végülis általánosítás, lehetsz kivétel.

2012. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
2 honap alatt 20kg fogyas? akkor ha 150kg vagy akkor lehetseges, de h 100kgbol 2honap alatt 20kg az irrelevans, vagy tulzol vagy ha igaz is akkor menj dokihoz megnezetni a szivizmaidat mer tuti h leepultek mint mindenh egyes izmod ...
2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi lenne ebben a túlzás? Nincs semmi bajom sőt, javult a teljesítményem is. És az önbizalmamnak is nagyon jót tett: )
2012. aug. 23. 13:58
 9/13 Szoondiii ***** válasza:

a fogyás már csak ilyen, javul a teljesítmény és jót tesz az önbizalomnak.


a probléma akkor van, ha mégsem vagy genetikai csoda, megviseli ez a tömeg ingadozás a testedet, szívedet, minőségi éhezés lép fel a fogyás alatt.. mert azt később nem fogod szeretni. egyébként normális, sok húst és zsírt tartalmazó táplkozással ha jóllakásig eszik valaki, kizárt hogy 20 kilót lefogyjon 2 hónap alatt. ehhez durva tápanyag megvonás kell, a zsír pedig nem ég vagy fogy gyorsabban, tehát víz, glikogén és izom vesztésnek is kell történnia.

2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy genetikai csoda vagyok-e! lehet : D de nem vontam meg magamtól semmit. csokit ugyan úgy kakaót péksüteményt , egyszóval mindent csak nem annyit mint előtte.
2012. aug. 23. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!