Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan paradicsomos...

Tudtok olyan paradicsomos szardíniakonzervet, amin rajta van a kalóriaértéke?

Figyelt kérdés
Interneten elég különböző dolgokat olvastam. Egyáltalán belefér a diétába?

2012. aug. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
mi lehet hizlalo a halon es a paradicsomon??? a hal feherje forras muszaly enni dieta alatt, paradicsomban max E-k lehetnek es cukor ami nem annyira egeszseges , de 200kcalnal nem lehet tobb egy konzerv lehet meg sokat is irtam.. inkabb vegyel sajat levében szardiniat az biztos csak jo hatassal lehet
2012. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a paradicsomosat szeretem. :)
2012. aug. 23. 13:25
 3/7 Szoondiii ***** válasza:
0%

a kalória érték pontosan semmit nem mond.

mivel egy ilyen konzerv inzulinszint emelő értéke minimális lehet, így tökéletesen mindegy, hogy mennyit eszel belőle - zsírraktározás az elméleti feleslegből nem lesz lehetséges.

ha szénhidrátot eszel mellé, előtte, vagy akármikor, az ellenben képes elvégezni az inzulinszint emelést, és a zsírraktározást. tehát hús (hal, szárazföldi, madár, tücsök kukac kagyló minden) mehet, zöldség mehet, tej (!) szénhidrát NEM.

kalória érték tartalom nélküli jelzés, semmit nem jelent.

2012. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A zöldség is szénhidrát.
2012. aug. 23. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
de szenhidrat es szenhidrat kozt is van kulonbseg, nemely zoldseg igen kemenyitonek szamit pl babfélék krumpli..stb, de meg ezek is jobbak mint a masik fajta szenhidrat mint pl a csipsz kenyér..stb..kulonbseg van koztuk
2012. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a twist paradicsomos halkonzerv 100g-jaban 158kcal van. metro-ban szoktam venni,ott a legolcsobb. :D 180g az egesz,lemertem.
2012. aug. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szoondiii ***** válasza:

egy részt, szénhidrát és szénhidrát között nincs sok különbség.

a keményítő glükózzá alakul viszonylag gyorsan - ha teljes kiőrlésű, ha bármi akkor is. a glükóz, szacharóz is nagy vércukor-inzulin emelkedést okoz.

a gyümölcscukor is sz.ar, persze bizonyos mennyiség fölött (bár a hatása, lebontása teljesen más úton történik, mint a glükózé).


tehát nincsenek rossz és rosszabb szénhidrátok. ami kell azt a szervezetünk előállítja.

ami nem kell, arról meg tudni kell:

ha zöldségről beszélünk, ami "szénhidrát" akkor ne essünk bele abba a hibába, hogy azért mert 100g saláta tartalmaz néhány gramm cukrot vagy keményítőt, már kiiktatjuk. ez nem olyan mennyiség, ami nagy vércukorszint emelkedést okozhat, nagy inzulin választ vált ki tehát az alacsony ch cöldségek energiáját, ch tartalmát számolgatni értelmetlen.


ezért írtam a paradicsomos halról is azt amit.

2012. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!