Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomról...

Mi a véleményetek az alakomról? (Kép is van hozzá) Mit érdemes még formálnom, mit hozhatok még ki belőle?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni. Jelzem előre, TUDOM, hogy nem vagyok kövér vagy dagadt. Nyár eleje óta fogytam 6 kg-ot, és azt szeretném kérdezni hozzáértőktől, hogy mit tudnék még kihozni az alakomból? Érdemes lenne még esetleg fogynom, vagy hagyjam? A rosszmájú megjegyzésektől kíméljetek meg kérlek, csak tanácsot szeretnék kérni, nem az egómat fényezni. :) Köszi előre is. :)

Itt vannak a képek: (bocsi a rossz minőségért, de telefonnal csináltam, rendes fényképezőm most nincsen :/)

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


2012. aug. 23. 19:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell már fogynod, korodhoz képest gondolom még 20 alatt vagy illetve tesmagasságodhoz szerintem ideális a testsúlyod, arányos vagy. Ha annyira elszánt vagy akkor nyugodtan erősíthetsz szálkásíthatsz , de fogyni már nem is tudom hova lehetne
2012. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
jó alakod van ennél vékonyabb már ne legyél, talán fenékre kéne edzeni meg hasra
2012. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Egyébként, 173 cm vagyok és 60 kg. :) Szóval nem olyan hú de sovány, inkább átlagos, de valahogy olyan plötyi egy kicsit még mindig, pedig igyekszem mozogni amennyit csak engedi az időm.. :/

A lábaimmal sose voltam elégedett, de úgy nézem, örököltem a vastagabb bokát és vádlit, mert anyumnak is ilyen.

2012. aug. 23. 19:43
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten csinos, formás vagy.

Az a véleményem, hogy túl sokat foglalkozol a külsővel, ez nem olyan fontos, mint amekkora jelentőséget tulajdonítasz neki. Ne hagyd Magad provokálni se szülők, se osztálytársak, se a média által, ami az alakodat vagy testsúlyodat illeti!

2012. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, sőt, az is van. Azóta foglalkozok ilyen sokat vele, mióta régen sokat piszkáltak, hogy úristen, hogy nézek ki. Rengeteget sírtam, és teljesen tönkretették az önbizalmamat, ami előtte se nagyon volt..:( Hiába történt ez évekkel ezelőtt. Visszagondolva, azóta foglalkoztat a súlyom nagyon. :( Az a vicc, hogy ezek az emberek már meg se ismernek, annyira megváltoztam. :D
2012. aug. 23. 19:53
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja igen, és egyszer, nem olyan régen, kb egy éve az akkori szerelmem megcsalt több nővel is (egy este alatt), ami után szintén a padlóra kerültem, mert azt hittem, az volt a baj, hogy én nem voltam eléggé.. hmm.. kívánatos a többi nőhöz képest.
2012. aug. 23. 19:58
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel is gyönyörű alakod van szerintem. Én is szeretnék ilyet. :)

21/L

2012. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"

Ja igen, és egyszer, nem olyan régen, kb egy éve az akkori szerelmem megcsalt több nővel is (egy este alatt), ami után szintén a padlóra kerültem, mert azt hittem, az volt a baj, hogy én nem voltam eléggé.. hmm.. kívánatos a többi nőhöz képest."


Igen, ilyenkor az ember ezt szokta gondolni, és 400 indokot talál ki, mikozben a valódi ok - ha tényleg nem volt elég vonzó - egy olyan 401., ami a világ végezetéig sem jutott volna eszébe! Pl. valaki azt hiszi, nem volt elég nagy a melle, közben meg az volt az ok, hogy túl nagy volt a fiú ízlésének....:D

De a megcsalás legfőbb oka a fiú jelleme.

2012. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó :DD Egyébként a vicc, hogy utánam minden egyes barátnőjét megcsalta alkoholmámoros állapotban. :D Most már örülök, hogy megszabadultam tőle xd De azért akkor még ezt nem láttam be:)
2012. aug. 23. 20:10
 10/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép alakod van és egyáltalán nem vastag a vádlid, örülj neki, hogy ilyen szép formás lábaid vannak és nem két kis piszkafa :) A 6 kg-hoz meg gratulálok, én is éppen annyinál tartok, még hátravan 4 :)
2012. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!