Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 7-6-800 Kcl, mégsem...

Napi 7-6-800 Kcl, mégsem mozdulnak a kilók! Miért?

Figyelt kérdés
nem sportolok,viszont egész nap járkálok városban
2012. aug. 23. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
és azt kihagytam,hogy tésztaféléket,cukrokat nem fogyasztok és megválogatom az ételeket
2012. aug. 23. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert ez rohadt kevés. Nem keveset enni és koplalni kell ahhoz, hogy beinduljon a fogyás.
2012. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a nyár folyamán egyszerűen kénytelen vagyok többet enni,főként azért mert ritkán akad időm,magamra főzni és a gyors kajákat nincs merszem enni. igazából nincs rajtam sok felesleg,gondolom egy kevés sportolással beindulna. csak nem értem miért nem mennek a kilók
2012. aug. 23. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert le van lassulva az anyagcseréd, és már csak izomból fogynál ennyi kajával, de az meg már nincs rajtad, mert a sok koplalás levitte.
2012. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szoondiii ***** válasza:

fogalmam sincs mennyit eszem (és ez így normális, természetes).

rögtön érdekes, hogy Te honnan tudod mennyit eszel? mivel az élelmiszerek, tápanyagok energia tartalma nem tükrözi a hasznosulásukat az emésztés során, a kiváltott hormon reakciókat, így önmagukban értelem nélküli, üres számok.


na most, ha normális ételeket eszel (húsok, zöldségek, magvak, gyümölcsök) akkor az a mennyiség amit kívánsz, elég kell legyen. mert akkora a gyomrod, hogy vegyes táplálkozás mellett, stabil vércukor szint esetén (tehát a keményítőben gazdag ételek falásrohamai nélkül) megfelelő mennyiségű ételt fogsz magadhoz venni.


ha nem fogysz? vagy sikerült az emésztésedben kárt tenni, vagy nincs rajtad fölöslegben zsír. vagy nagyon ingadozik az inzulin szinted, például tejtermékek miatt.

2012. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem napi 400-600kcal a napi bevitelem, amit már 3 hónapja majdcsak h csinálok.mellette 15,2órát mozgok. jelenleg nekem is stagnált 1hétig a súlyom. de ez azért van mert így szokta már meg a szervezeted és így van megszokva neki. te is úgy elb*sztad ezt mint én. egyél kicsit többet és mozogj napi fél órát vagy 40percet.. 1hétig. utána beállhatsz újra úgy h kevesebbet eszel és nem mozogsz. nekem így sikerült ezt kiküszöbölnöm. akármennyire nem egészséges de ez a kérdésre a válasz sajnos :)
2012. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1,5 -3órát mozgok*
2012. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szoondiii ***** válasza:

ha a napi 1,5 - 3 óra mozgás az edzés, vagy sport akkor túlszárnyalod az edzett emberek többségét.

én mint harcművész, összeszedem magam és heti 6 napig lesznek 1,5-2 órás edzéseim, nem fognak nagy ízület terhelést okozni mint a sportok, de persze egy grammot nem szándékozom fogyni.


mert a többlet felhasznált kalóriát nagyjából a mostani táplálkozásom fedezni fogja, nem fogok tudatosan többet enni. szükség esetén valamivel zsírosabban, de véletlenül sem ennék tudatosan többet/kevesebbet. egyszerűen az ember jóllakásig eszik, hogy az egészséges testsúlyát megőrizze, elérje. csak nem pékárut..

2012. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!