Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jennifer Aniston hogyan érte...

Jennifer Aniston hogyan érte el hogy ilyen csodálatosan szép karcsú alakja legyen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kérdezd meg tőle....
2012. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:
0%
jól evett és edzett, vagy műtét.
2012. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gugli, 2 perc:


"Jennifer programjában kardio edzések, heti 4-5 jóga és nagy intenzitású összeállítások szerepelnek. Természetesen mindegyik órát más-más tréner irányítja.


Jennifer az egyes jóga ászanákat, mint amilyen a fekvőtámasz-szerű pozíció, vagy a mély támadóállás, amiben a kezek összekulcsolva magasan fejünk felett kinyújtva helyezkednek el, 60 másodpercig tartja ki, és mindig figyel arra is, hogy hasizmai is dolgozzanak.


Mandy Ingber, aki Jennifer jóga edzője, néhány ászanát nagyon hasznosnak tart az alakformálásban. Mindegyik gyakorlatnál fontos a pozíció kitartása, és a hasizom használata. ... "

[link]

2012. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szoondiii ***** válasza:
0%

jóga egészséget ad, de az alakban nagyon sok szerepet játszik a testzsír mennyisége.

ez pedig a jó étkezésen múlik. edzésnek biztos, hogy a legjobb a jóga, (vagy jóga verzió pilates, callenetics), vagy a Taichi. ehhez képest valahogy nem szokták ajánlani ezeket, csak én ajánlom őket. vajon ez miért van.. a komoly dolgok nem divatosak.

2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De jo lenne, ha Jennifer Aniston is olvasna es megirna! :)

Az biztos, h a rendszeresseg, kitartas, jo etkezesi terv es egeszseges alapanyagok, megfelelö mozgas kombinacioja.

Keves szo esik rola a hiressegek etrendjeben, en fontosnak tartom a következöt: sztem az etelek altal energiahoz jutunk, ezert nagyon nem mindegy a minöseg! Minel termeszetesebb. Minden szervezet (sztem) hianyerzettel jelez, ha nem jut elegendö energiahoz - es akkor hiaba pl a gyorskaja, vagy mas, kevesbe termeszetes etel. Igazabol, hosszu tavon megfelelö minösegüt nem tud egy atlagember fogyasztani, kontinentalis eghajlaton. Az (asszem) ayurvedikus taplalkozas szerint csak tüzön fött/sült eteleket, mert ezek több energiat adnak. (Tehat nem fözölap, ceranfeld...stb.)

Egy idöben ment egy email, youtube-bejatszassal, egy amerikai 70 eves nöröl, aki felet letagadhatna. Csak a sajat kertjeböl sajat maga altal termelt zöldsegeket, növenyeket fogyasztja. Na igen, telen-nyaron...

Sztem a hiressegek (vagy tanacsadoik) ezt nagyon jol tudjak, es eszerint allitjak össze az etrendjüket.

2012. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!