Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a süti receptet szeretném...

Ezt a süti receptet szeretném diétásan elkészíteni, lehetséges? és mit mivel tudok helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Hintett rétes 30dkg liszt,25dkg cukor,1/2 cs.sütőpor,1/2kg túró,5dkg margarin,1/2l tej,4 tojás,2cs vaniliáscukor.Töltelék lehet mák,meggy,túró,káposzta.
2012. aug. 24. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Használhatsz telje kiőrlésű lisztet, bár szerintem az nem olyan finom.

Cukor helyett édesítő.

Használhatsz sovány túrót.

Margarin helyett kókuszzsír.

Tölteléknek káposzta lenne a legjobb.

2012. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Diétás süti nincs. Vagy megeszed, vagy nem.

Ha fogyni szeretnél, felesleges süteményt sütni egy tepsivel (meg egyébként is felesleges). Menj el a cukrászdába, és egyél egy szeletet. Az max. 300-400 kalória. Ha a "diétásból" megeszel egy tepsivel, az 4000. Akkor is, ha 5 nap alatt eszed meg.

2012. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Este buliba megyek,és oda fogom vinni.De már elkészítettem a rendes recept alapján,mert gondoltam,hogy teljes kiőrlésű liszttel nem lenne finom.Mindegy én majd holnap délelőtt eszek belőle vagy nem.
2012. aug. 25. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!