Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 centi vagyok 69 kiló.10...

175 centi vagyok 69 kiló.10 kilót szeretnék fogyni, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell, hogy elég erős csontjaim vannak. Van rajtam izom is, de a zsír azért mégis csak több. Mindennap járok edzeni, 50-60 perceket edzek. Pl 20 perc sífutás, utána 20 perc futás majd 20 perc bicikli. (Ezek után egy picit súlyzózok is.)Hozzátenném még azt is, hogy nem eszek kenyeret, nem iszok cukros sz@rokat. Ebédre főtt csirkemellet eszek párolt répával, reggelire sima cukor nélküli müzlit kevés tejjel, vacsira pedig sovány túrót joghurttal. Persze szoktam enni gyümölcsöt is, általában délelőtt vagy kora délután.

Lényegében az érdekelne, hogy tud valaki olyan módszert ajánlani amitől le tudnám adni ezt a 10 kilót? Ismerek egy csajt Norbis kajákat eszik, NEM mozog 90 kiló volt most meg 65... És januárban kezdte el ezt az egészet.

Én is vmikor januárban kezdtem el edzegetni, de úgy nagyon durván diéta meg mindennapi edzés csak 1-1,5 hónapja van.

(Csak normális válaszok érdekelnek. :) )



2012. aug. 24. 11:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam az a korom. :) 17 éves vagyok
2012. aug. 24. 11:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdem én: Minek???
2012. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha ennyire sokat mozogsz es ilyen jo dietat tartassz, biztos vagyok benne, hogy nagyon hamar el kedessz fogyni!

Havi kb 4 kg fogyasra szamithatsz majd szerintem, hogyha tartani tudod a dietadat, mozgassal egyutt!

Sok sikert hozza! :)

2012. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

te már eleve diétázol jelenleg is, úgyhogy nem értem a kérdést. teljesen jó az étrend, meg a mozgás. a lényeg, hogy tartsd is, és akkor pár hónap alatt lemegy a 10 kiló.

1,5 hónap alatt mennyit fogytál?

2012. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Mert így nem érzem jól magam, és elsősorban magamnak nem másnak szeretnék megfelelni.

2-3. Igen, csak nem tudtam hogy ez így mennyire jó. Mármint egyszer csak fogtam magam és belekezdtem ebbe az egészbe, és érdekelt, hogy jól csinálom-e egyáltalán vagy valami. : )

2 kiló ment le eddig rólam. De látványban jobban látszik mint súlyban.

2012. aug. 24. 12:02
 6/7 Szoondiii ***** válasza:
az ember húst, zöldséget, gyümölcsöket olajos magvakat eszik. amíg eltérünk ettől, addig zsírosak, betegek lehetünk, ha felfogjuk hogy nem tej és gabona fogyasztására készült a szervezetünk, akkor élhetünk egészségesen illetve nyilván karcsúan.
2012. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

en 176 cm vagyok es 56-59 a sulyom :) jah es 22 eves :)

en nagyon jol erzem magam a boromben,es csak ez szamit,ne add fel,csak mozogj sokat :)

2012. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!