Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi tud raktározódni...

Mennyi tud raktározódni kb.5000 kalóriából?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy "hülye vagyok" "mindent lehet módjával" "nem kell bezabálni" és a többi...


Ma annyi mindent ettem: zsíros dolgokat, sült krumplit, fagyit, Mcflurryt, kürtőskalácsot... szerintem kb. 5000 kalória megvolt.


Azért aggódom mert a héten kedden is sokat ettem, bár akkor nem ennyit, akkor pizzát ettem.


Mennyit tud raktározni a szervezet kb. 4000-5000 kalóriából?


2012. aug. 25. 19:06
 1/9 A kérdező kommentje:

ui.: a diétám nem rossz, nem nők lapjából van, hanem 2 dietetikussal is egyeztettem neten, bár személyesen senkivel sem.

- 10 kg lement (szerintem ebből -8kg a zsír)


mennyit tud raktározni a szervezetem a mai napból? feljön rám valamennyi?:S

2012. aug. 25. 19:07
 2/9 anonim ***** válasza:
1 kg zsír 9000 kcal
2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy verseny ló eszik meg egy nap 4000-ret.

Kicsit túlzol szerintem.

Hogy mennyit? Számít az anyag cseréd sebessége és, hogy ma mennyit mozogtál, de nyugi nem kell parázni semmitől, legfeljebb holnap sétálsz 1-2 órát és akkor minden tutkó.

2012. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi :D ne legyél már ennyire ráfeszülve... nyaraláskor én 4napot végigzabáltam, aztán folytattam a diétát, nem híztam semmit.. a mérleg többet mutat, de az csak víz meg salakanyag, lemegy pár nap alatt, ha folytatod az egészséges kajálást... ne görcsölj...
2012. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
Bűn nélkül nincs erkölcs :-) Gratula a fogyáshoz, tudod, hogy kell csinálni, menni fog. Mellékesen, hogy esett? Én ha "bűnöztem", azt éreztem, hogy nem érte meg, elnehezültem, kevesebb volt az energiám stb. De ahoz, hogy ezt megértsem, kellett bűnöznöm.
2012. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam... a mekis cuccokat ki tudom, öntetek is voltak... fent van honlapon, a péksütiknek neten megtaláltam az értékét (pékségben tudom hogy 10 dkgot vettem) egyedül a kürtős kalács ami nem biztos... de annál max. 100.150 kcalt ha tévedek tippelésbe és 4500-5000nek számoltam.
2012. aug. 25. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
5000 kalóriához már táplálékkiegészítőre van szükség, élsportolók esznek napi 7-8000-et.
2012. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondom hogy kiszámoltam!!!
2012. aug. 26. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy tepsi kakaós csiga 3300 kalória, na abból én régen vacsorára betoltam egy tepsit, és néha meg sem éreztem..(úristen:D mondjuk 4-5 éve volt, akkor ettem lisztet is utoljára), szóval nem olyan nehéz ám betolni 5000 kalóriát..:D hidd el:)
2012. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!