Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány kcal volt? Légyszi.

Ez hány kcal volt? Légyszi.

Figyelt kérdés

Fél tányér zöldségleves, egy kis tányér főtt tészta kevés tejföllel és kevés reszelt sajttal, csokipuding (ami abból állt,hogy tojássárgája kikeverve,cukor,kis vaj,kakaó)


Ez hány kcal?


A zöldségleves úgy tudom százvalamennyi,de mivel a felét ettem,akkor olyan 50körül... a tojásos csokipudingot viszont nem tudom :(


2009. júl. 25. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

A leves olyan 80kcal. A sajtos-tejfölös tészta 500kcal. A tojásos kakaós izé 400kcal körül. MIVEL : Tojás sárgája, mi is ? ZSÍR. Nézzük csak, vaj, micsoda is aza vaj? ZSÍR. Cukor? Na.. hadd ne részletezzem. kakaópor szinte elenyésző,(30kcal ha lehetett abban a tálban)


1000kcalra saccolom.. De ez nem étrend. Tejföl zsíros szar, a vaj zsír, a sajt zsír, a tészta szénhidrát, a zöldséglevesből max a zöldség, az ami elmegy..

2009. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de nem egy normális adagot ettem,hanem jóval kisebbet,írtam is,hogy kis tányér. A tojássárgája olyan sok kalória lenne? Én max 300 kcal-ra saccoltam ezeket...


de köszi,h válaszoltál

2009. júl. 25. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves 18:23 válaszoló,a tejföl és a sajt fehérje forrás is,ami szükséges a szervezet számára,sőt hallottál már olyat,hogy zsírba oldódó vitaminok,azért,hogy ezeket felhasználhassa a szervezeted valamennyi zsírt is be kell juttatnod,azt aláírom,hogy nem korlátlan mennyiségben ,de a kérdező nem nagy adagról beszélsz.

Tehát hiába próbálsz te marha egészségesen étkezni,csak zöldséget és gyümölcsöt enni,ha nem juttatsz be mást a szervezetedbe,majd a szervezeted egy idő után "válaszol" :S.

2009. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!