Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kissé elkeseredetten fordulok...

Csupakerdes kérdése:

Kissé elkeseredetten fordulok hozzátok.5kg-tól szeretnék megszabadulni, de sehogy nem sikerül. Heti négy napot az edzőteremben görnyedek, ennek ellenére mégis úgy érzem, hiábavaló az egész. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

#fogyás #kg #sport mellett fogyni
2012. jún. 19. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
talán az étkezéssel van a gond. írj róla légyszives
2012. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először is hozzáállás váltást...én is heti 4napot az edzőteremben vagyok,de azért,mert élvezem végre...az az utolsó 5kiló nálam is kitart masszívan 2hónapja(előtte 4 hónap alatt 15-öt fogytam)..De engem ez már nem keserít el,5kiló súlyfelesleg nem a világ,így is tudok már csinosan öltözködni,és hiszek abban,h le fog menni ez is egyszer,de örülök,h eljutottam erre a szintre,h már a mozgás öröméért megyek a terembe,nem "muszájból"..Neked is javaslom,h törekedj erre,próbáld meg a szépet meglátni a sportban.

Amúgy igyál több vizet,egyél több salátát,párolt zöldséget,és kevesebb krumplit/rizst/kenyeret..Kb. ennyi..a másik meg,h lehet érdemes lenne egy személyi edző segítségét kérned,h valóban jól csinálod-e,amit csinálsz..

2012. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ! Te milyen étrend mellett fogytál annyit? Mert nekem valahogy a fogyás nem megy .
2012. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kb amit leírtam..Kiiktattam a lisztes dolgokat,krumplit,rizst,csak zöldségeket ettem/eszek köretnek(nyersen,párolva,grillezve,sütve),sovány húsokat,reggelire zabpelyhet mindenféle gyümölccsel és natúr joghurttal keverve.Cukor helyett meg agavé szirupot használtam,most meg norbis 1=4cukrot vettem.(bár amúgy leginkább semmilyet,ez vhogy nem hiányzik az életemből).Mostmár azért eszek tk. lisztből készült dolgokat is.Inni viszont kb. csak vizet,vagy zero colát,ha vmi alkalom van.Kb. ennyi..

ja,és nem csináltam olyat,h keveset ettem,vagy este hat után amikor és amennyit kívántam ezekből..meg persze a sport,amit ugye írtam.

2012. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha valaki fogyni akar, akkor ezekre kell odafigyelnie az étrendjében: zsír, fehérje, ásványi anyagok és antioxidánsok(zöldség formájában). ha ezek közül bármelyik hiányzik az étrendből, a fogyás egyszerűen leáll.
2012. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!