Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15/F élsportoló vagyok (judo,...

Belaa12 kérdése:

15/F élsportoló vagyok (judo, cselgáncs) és le kéne fogynom 61-62 kilóról 55-re mivel az a verseny súlyom de hogyan?

Figyelt kérdés
Rengeteget fogyasztok volt már 58 kilóról 50-re is de kéne valami jobb!Mert az én technikámtól nagyon kitudok száradni bírkózók is jók mert tudom h ők is rengeteget fogyasztanak csak olyat h inkább éhes legyek mint szomjas.Értelmes válaszokat légyszi!

2012. aug. 27. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"15/F élsportoló vagyok"


Akkor van edződ, orvosod, sporttársaid! Nem gondolod, hogy ők többet tudnak segíteni, mint az itt trollkodók?

2012. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A profi sportolók kiszáradnak, mert inkább vizet adnak le, amit a mérlegelés után azonnal vissza is töltenek, minthogy izmot veszítsenek.

De te élsportoló vagy, neked tudnod kéne, nem?

2012. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szoondiii ***** válasza:

Ne kiszáradj, hanem zsírt adj le.

Egy sportolónak is szabad tudni (ne haragudj, de baromira megvetem az élsportot, főleg a harcművészetekből kialakított sportokat) hogy nem kell szénhidrátot zabálni.

Ha leszoksz a tk kenyérről és a zabról, húst, zsírt és zöldséget fogsz enni, akkor lemegy a zsírodból illetve javulni fog a teljesítményed.

Egyelőre valószínűleg tejjel és gabonákkal, sok-sok ch bevitellel terheled a tested, amit mint a zsírosodáson is látszik, nem tudja tolerálni a legtöbb ember teste.

2012. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!