Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 2009-es DVD? (...

Rubint Réka 2009-es DVD? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hoyg heti négy edzés kell.. és hogy 4 része van a DVD-nek. A négy napon mind a négy részt meg kell mindig csinálni, vagy csak minden alkalommal egy részt? Érdemes megvenni?
2009. júl. 26. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Heti 4 edzés, de Te állíthatod össze magadnak, hogy melyik nap mit és mennyit, az elején Réka elmondja, hogy csinálhatsz minden nap 1 részt ami ugye 20 perc, vagy kombinálhatod úgy ,hogy a 40 perces rész és ahhoz még kapcsolsz egy 20 perces részt.( a DVD 3 db 20 perces részt és egy db 40 perces rész tartalmaz). Szerintem a legjobb az, ha a 40 perceset még kombinálod egy 20 percessel, a 40 perc legyen a heti 4 alkalomból 4x, a 20 perceseket meg kombináld egyszer has, aztán comb, majd fenék.... Én legalábbis így csinálom....
2009. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jah és azt elfelejtettem írni, hogy igen, érdemes megvenni:)
2009. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Megfogadom a tanácsod.
2009. júl. 26. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!