Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen hasizom...

Ha rendszeresen hasizom gyakorlatokat vegzek, mondjuk akar minden nap egy oran at, akkor az fog latszani a hasamon? ( olvasd vegig, fontos! )

Figyelt kérdés
Hetente 3x egy orat futok, tehat nem csak ennyi a mozgas reszemröl. TUDOM, hogy nincs olyan, hogy helyi zsiregetes, de azert gondoltam erre, mert csinaltam a Beres Alexadra sulykontrolljat honapokon keresztül, de baromi keves hasizom gyakorlat volt benne, meg az extrakkal is, viszont comb, meg fenek az volt böven. Nincs lehetösegem konditerembe menni, itthon kell tornazzak, es mivel amugy a futas remekül formal,( ugy fogytam le 60 kilot ) nem erzem szükseget, hogy minden testreszemre külön eddzek, viszont a hasamra igen, mert egyreszt nagyon megnyult a böröm, masreszt ott meg böven van felesleg. Tehat a kerdes valojaban az, hogy megfelelö taplalkozas, ( ez nem kerdes hogy megvan, tartom ket eve ) es heti 3x egy ora futas mellett, a hasizom gyakorlatokkal, fog e hamarab alakulni, fogyni a hasam??
2012. szept. 1. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért egy tömegnövelést ne úgy képzelj el, mint amiket a képeken látsz:)

Mindenki egyből ezzel jön, hogy jaj én nem akarok úgy kinézni, hát szerinted mennyi idő az és mi energia:) 1-2 kg izmot ha már felszedsz, az csak formát adna és feszesítené a bőrödet jelentősen. Nem egy helyre jön fel a 2 kg izom, hanem az egész testedre, így mindenütt okoz egy minimális térfogat-növekedést, de ettől nem leszel terminator:)

2012. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

[link]


Na hatha igy erted majd mire gondolok :) Nem vagyok egy törekeny leanyzo :) Szoval azert van ott rajtam izom öven, en inkabb keskenyedni szeretnek, es nem izmosodni :) Egyebkent ez a kep majusi, tehat ehez kepest is mar sokat valtoztam!

2012. szept. 3. 05:43
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát ezen a képen még vannak párnák, de ki vagyok én, hogy ilyet mondjak, rajtam is vannak:D

Amúgy meg teljesen jól nézel ki, élvezd az életet:)

Bármit is csinálsz, találj benne élvezetet és kész, boldog ember leszel, az egészségedért mindent megtettél.

2012. szept. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Teljesen jol latod :) Enis ugy gondolom, hogy vannak meg böven :) Aokat szeretnem ledolgozni, lehetöleg olyan mozgassal, ami leviszi öket, de izomtömeget azert jelentösen nem növel, mert azt ugyan nem irtad, de azert raktam volna ki a kepet, hogy lasd, izom is van böven, mert gondolom mas nök, akik 140 kilorol 60 ra lefogytak, nem feltetlenül igy neznek ki, ha mindezt semmi mozgassal, es izomtömeg növelessel ertek el :) Egyebkent nincsenek komoly önertekelesi problemaim, jol is erzem magam, es boldog vagyok, de ez egy folyamat, es vegig szeretnem csinalni :)
2012. szept. 3. 07:01
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem jol irtam... tehat 140 kilorol, 60 - AT lefogytak... nem 60 - RA bocsi :)))
2012. szept. 3. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!