Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér majd...

Szerintetek ez belefér majd ezen a héten? Mégis csak egyszer leszek 17 éves nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ezen a héten lesz a szülinapom, szerdán. Mivel már több mint fél éve figyelek az egészséges táplálkozásra és étrendre, rendszeresen sportolok(heti 4x1óra intenzív torna) úgy gondoltam ennék egy jó pizzát(4sajtosat, az a kedvencem:D) mivel már rég ettem ilyet. Szerintetek ez belefér, nem borítja "fel a rendet"?És mivel szombaton tartjuk majd szülinapom és dobos tortám lesz, ugye abból is ehetek azért 1-2szeletet? Előre is köszönöm a válaszokat :) (Amúgy 17/L 174cm 63kg vagyok jelenleg) Szeretnék normális válaszokat kérni/kapni! köszönöm:)

2012. szept. 2. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem ha nem lesz belőle rendszer én ezt gondolom...föleg hogy nem most kezdted hanem 6 hónapja..

de ne egy egész pizzát és ne 2 szelet tortát csak 1 et .

És Boldogot!

2012. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem eszembe nem jutott volna sanyargatni magam a szülinapomon, egyértelmű volt, hogy eszek MINDENT, amit megkívánok... ne viccelj már :D fene se fog kalóriát számolgatni meg aggódni ezen a napon, te se tedd :) a rendet nem lehet 1 nappal felborítani...
2012. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen nyugodtan. De szerintem ha már fél éve figyelsz az étrendedre és eddig nem éheztetted ki magad akkor nem fogsz tudni megenni egy egész pizzát meg még 2 szelet tortát :D

De ha mégis, akkor sem lesz baj ha a következő naptól vissza állsz az eredeti étrendedre ;)


21L

2012. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat!:)))))
2012. szept. 4. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
boldog szülinapot, remélem volt habzsidőzsi :D
2012. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!