Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel, sporttal...

Milyen módszerrel, sporttal lehet hasról, combról fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs olyan, hogy pontosan onnan kell csak is onnan akarom, hanem kinek milyen sport vált be? Vagy torna vált be.
2012. szept. 3. 19:17
 1/5 poiu ***** válasza:

Nekem a fogyáshoz bevált a zöldség-hús étrend, mozgásnak a rengeteg gyaloglás + 2-3 x 1 óra testépítés. Legalábbis az első 20 kg-ig. Most nekidurálom magam, és leadom az utolsó 5-öt is, remélhetőleg.

Honnan NEM akarsz fogyni? :-)

2012. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenhonnan szeretnék, leginkább hasról, combról, mellkasról is fogok így is úgy is, de elősször leszeretném adni a kilókat és utána izmosodni
2012. szept. 3. 20:06
 3/5 A kérdező kommentje:
10-15 kilót kéne fogynom
2012. szept. 3. 20:08
 4/5 poiu ***** válasza:
OK, értem. A profi testépítők talán elmondják itt, hogy nem lehet egyszerre tömegelni és szálkásítani és ez nagyjából igaz - az ő esetükben. Ha 10 kg fölösleged van, nyugodtan csinálj valami aerob edzést + a súlyzózást, menni fog, mert ennyi fölöslegből tudsz úgy leadni, hogy közben erősödsz is. Aerobnak igazából bármi jó, keress olyat,amit tudsz és szeretsz csinálni. A testépítésre érdemes kicsit rákeresni, főleg azért, hogy ne sérülj. Az első pár hónapban a legidétlenebb módszer is erősíteni fog.
2012. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítő válaszodat :)
2012. szept. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!