Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek legyorsabban...

Cunoo kérdése:

Hogyan tudnek legyorsabban lefogyni?

Figyelt kérdés
nagyon nagy szuksegem lenne gyors fogyasi tippekre. 15 eves ;any vagyok es 67 kb .178 cm. segitsetek a lehetoleghamarabb lefogyni.. koszi elore is!!
2012. szept. 3. 19:38
 1/9 poiu ***** válasza:
Az adataid alapján szinte biztos, hogy nem fogynod kéne - esetleg formásodni. Ez utóbbira rengeteg jó módszer van. A gyors fogyásra nincs jó módszer, mert nem szabad gyorsan fogyni.
2012. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Kedves kérdező ( cunno ) !

15 évesen 178 cm magassággal és körülbelül 67 kg testsúllyal a súlyod teljesen optimális , de ehhez semmi közöm .

Nos , az én személyes tapasztalatom alapján , heti 1-2 kilót le tudsz adni megfelelő étrenddel és kb. 1-2 óra intenzív edzéssel . Természetesen az 1-2 óra nem törvényszerű , mert az sem jó , ha túlterheled magad , így aztán annyi edzést végezz , amennyit kényelmesen meg tudsz csinálni .

12f

2012. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hallottam egy ugynevezet "banan dietarol" ami arol sozl h csk reggel elso etkezes gyanant egy banant kell megenni egy pohar szobahomersekletu vizel..es a nap folyaman akarmit ehetsz kiveve az edesseget! nekem ez pl nagyon tettszett.es mellette termeszetesen sportolnek.illetve mozognek
2012. szept. 3. 20:43
 4/9 anonim válasza:

Kedves kérdező (cunoo) !

Maga az édesség ugyan nagy mennyiségű cukrot és kalóriát tartalmaz , a fogyókúra alatt , nem törvényszerű , hogy néha egy-egy szem chipset , egy egy kocka csokit nem ehetsz , csak mértékkel . Mindent ehetsz , csak MÉRTÉKKEL ! És ez a lényeg ! Ha rendszeresen sportolsz és ha a mindent mértékkel eszel , gyorsan leadod a az általad eltervezett mennyiséget . ( Még annyi , hogy egy banánból nyert cukor mennyisége elenyésző , és ez nem lesz elég . Cukor is kell csak mint mondtam nem egy kilónyi hanem mondjuk 5g/testsúlykilogramm .

2012. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Bocsi elírtam , a csoki után pont , és nagy betű . :-)))
2012. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
A banán diéta Japánban terjedt mint a tűz, de nem ér semmit. Sőt!
2012. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hat a zbaj..:P mert mar elkezdtem:P
2012. szept. 4. 22:07
 8/9 anonim válasza:
A diétát hagyd abba és várj egy két napot aztán kezd az újat . Megint én !
2012. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
melyik ujat??
2012. szept. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!