Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány létemre inkább a felső...

Lány létemre inkább a felső testem az "erősebb", milyen edzést ajánlotok, hogy kicsit ellensúlyozzam a kinézetem?

Figyelt kérdés

Tehát picit széles a hátam és húsos,inkább oda rakódik le a zsír,meg a derekamra. A lábam az izmos és vékony,illetve a karom se túl vastag, viszont edzeni meg az egész testre kell (edzőterem). Hogy edzek, milyen elosztásban hetente,hogy picit ellensúlyozzam?

20/L


2012. szept. 5. 09:04
 1/4 anonim válasza:
Vegyél hulahopp karikát, lehetőleg fából, mert az nehezebb és annak van értelme. Az nagyon szépen formálja a derekat..először csak napi 10-15 perc, majd növelheted 20-30 percre. Még élvezetes is, beteszel valami zenét, amit szeretsz és hajrá :D
2012. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hullahopp karikáztam régen sokat,de nekem nem lett eredménye. Valami drasztikusabb kell,azért mentem el edzőterembe, de félek ha felsőtestre edzem,akkor még nagyobb leszek...:(
2012. szept. 5. 11:16
 3/4 poiu ***** válasza:
Egész testre kell edzeni, de ha háj rakódik bárhová, akkor fogyni érdemes. Pontfogyasztás nincs, hullahoppozni kellemes, de attól nem lesz vékonyabb a derekad. (Én pl. fogytam 18 kilót, sovány az arcom, a lábam, a cállamon egyentként látom az izmokat és van egy elég nagy pocakom :-). Diéta, aerob, testépítés és intervallum.
2012. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
* vállamon (súlyzózás közben)
2012. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!