Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,és van hasam,és fogyni szeretnék,járok kondiba heti 3x,7után nem szoktam enni,és teljes kiörlésü kenyeret szoktam enni,meg sima vizet inni,semmi édesség meg ilyenek.

És 3-4hete kezdtem el járni,és ma megméreckedtem,és 20dkg-val vagyok csak könnyebb.Szoktam kardió edzést csinálni,15perc futás,és séta az elején,meg az edzés végén,van edzés tervem is amit edző is.És has gyakorlatokat is végzek minden nap a kondiba is.

A haverom azt mondta hogy mivel gyurok kézre is,ami már érezhető hogy keményebb,meg hát énis érzem hogy könyebbek a kezdő sulyok,szóval emeltem ma is,szóval azt mondta hogy az izom nehezebb mint a zsir,és azért nem látszik a kilókon,de nem vagyok kiló méregető,de a hasamon se vettem észre,szóval ez ilyen sok idő kell hogy lefogyjon az ember?

Köszönöm előre is a váalszokat.

14/F



2012. szept. 5. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális étrend kell, és eldöntened, hogy fogyni akarsz vagy izmosodni.
2012. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most az hogy reggelire ezek 2szelet teljes kiörlésü kenyeret(az a 10cm-set),meg vacsorára is 2-3darabot,az soknak számít?haggyuk már,régen zabáltam,2-3zsemlét ettem vacsorára,most meg szinte alig,és már nem is tudnák sokat,ha fogyni akarok mit csináljak?fussak,meg has izom gyakorlatozzak másfél órán keresztül?
2012. szept. 5. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a kg-okat, hanem a cm-eket nézzed, ott biztos van változás, nem?
2012. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:

Napi 5 szelet kenyér kb. 5 szelet kenyérrel több, mint ami mellett fogyni lehet. De az is igaz, ha a hasad zavar, akkor azt mérd le időnként centivel.

Az jó, hogy biztosan nem híztál. Én a reggeli kenyeret biztosan kihagynám a többi türelem kérdése, ahogy erősödsz a zsír is le fog menni.

2012. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát suliba azért kell,szerintem az a tizórai,na mind1,lényeg hogy nem hizok,és majd ugyis lemegy,meg jó ez a mozgás amúgy is :D
2012. szept. 6. 13:27
 6/6 anonim válasza:

1, felejtsd el a kenyeret

2, csipkebokor vessző

3, addig kardiózz amíg át nem izzadtál

4, idővel beindul a szervezeted!

2012. szept. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!