Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is fogyok majd ha...

Akkor is fogyok majd ha ugyanazt eszem mint eddig, csak épp kis adagot? Ez jó fogyókúra?

Figyelt kérdés
Jelenleg 164 cm és 48 kg vagyok, a célom 40-42 kg lenne. Mozogni nincs időm, egész napomat a szobámban kell töltenem a gép előtt gyakorlatilag. Így hogy tudnék fogyni?
2012. aug. 20. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj te szegény de sajnállak...-.-" amúgy nem.
2012. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sztem ha 40-42 lennél akkor elég beteges kinézeted lenne.A 169cm és 58-60 kilogramm ami mondjuk egy átlag alkat, sem kövér.Csinos nőies sztem.És csak 5 centivel magasabb mint a te méreted.Szted akkor reális 40-42 kg?Amúgy ha nincs időd kimozdulni, akkor tornázz Rubint Rékára a szobában, annyira azért csak el lehet szakadni a géptől:)
2012. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ja és amit eszel azzá leszel, tehát le a cukrokkal, fehér kenyérrel, szénhidrátokkal.Egyél sokszor kicsit és figyelj oda mit eszel.Igyál teát cukorpótlóval, vagy ásványvizet és ne cukros üdítő vagy energiaitalokat.Ehetsz zsírosat, de inkább hat előtt és a legtöbb ételt reggel vedd magadhoz, mert a szervezet a nap végére elhasználja.A sokszor kicsi9 evés pedig arra jó, hogy a beindítsa az anyagcseréset.
2012. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert nem igazán van lehetőségem külön magamnak kaját csinálni, azt eszem ami van itthon, az meg nem mindig a legegészségesebb. Persze kenyeret, cukrot elhagyhatom, ezzel nincs gond.

És egyébként van rajtam bőven felesleg még ha a súlyomon ez nem is látszik, bőven látszik a vastag lábaimon, mikor összefogom rajta a 6-7 cm vastag hájat...

2012. aug. 22. 19:16
 5/7 poiu ***** válasza:
Már ezzel is az egészséges BMI alatt vagy!
2012. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Figyelj, ez komoly. Mérd le azt a hájat, inkább kérj meg valakit, hogy mérje le. Egyszerűen nem lehet a lábadon (combodon?) ennyi háj.
2012. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tippből írtam, de most lemértem. A combomon ha összefogom és a két ujjam közt mérem akkor 6 cm a háj, a vádlimon 5 cm. Elég durva. Már csak onnan kéne fogynom. A többi részemmel nincs bajom. De ez így nagyon gáz.
2012. aug. 22. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!