Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nálatok is vannak hullám...

Nálatok is vannak hullám völgyek a fogyásnál?

Figyelt kérdés
Én alig eszem már hónapok óta, ugyanazt csinálom, és mégis van hogy két nap alatt lemegy egy kiló, és van hogy egy hétig stagnál a súlyom. Veletek mi a helyzet?

2012. szept. 5. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
MI nem koplalunk...
2012. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ó....
2012. szept. 5. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha alig eszel az nagy hiba.

Enni KELL, de mértékkel.

2012. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Félév alatt 30 kg-ot fogytam, 2 éve tartom. Soha nem koplaltam és soha nem voltak "hullámvölgyek", a kétheti méréskor mindig kevesebbet mutatott a mérleg, mint előző alkalomkor.

Jaa, és azóta sem koplalok és eszek mindenféle "tiltott dolgot", csak mértékkel. De évente néhány alkalomkor (karácsony, húsvét, szülinapok, stb.) és nyaraláskor még mértéket sem tartok.

2012. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

huhh, hát már én is elég régóta diétázom, július egész második felétől, egészen majdnem augusztus végéig, nem fogytam semmit, sőt mindig többet mutatott a mérleg, pedig ugyanúgy diétáztam,és megjegyzem nem koplalatam.

most meg egy 2 hete hirtelen újra beindult, az a plusz fölösleg, ami úgy "feljött" az hipp-hopp lement (szerintem viz volt rajtam a meleg miatt). és fogytam két kilót.

de épp utána számoltam, összességében véve, az utóbbi 8 hónapban átlagosan heti fél kiló megvan.

2012. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a stagnálás a női menstruációs ciklustól van, hallottam már ilyet.
2012. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Nem jó, hogy alig eszel. Ne egyél energiabombát (cukor, süti, fornetti stb.), és lakj jól zöldséggel, hússal. Mozogj. Ilyenkor is lehetnek visszaesések, de csak átmenetiek.
2012. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!