Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan erősítsem/feszesítsem...

Hogyan erősítsem/feszesítsem magam fogyás helyett? Mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
mert már lefogytam most 12 kg-t, amit szerettem volna, természetesen tornáztam is 2-3 naponta. viszont mostmár feszesíteni szeretném magam. súlyzózok is, de valahogy nem vagyok olyan szép formás, mint akiket lehet látni, hogy sokat foglalkoznak a testükkel. sokszor a lábamra is csatolok fel súlyzót meg hasonlók, de mit lehetne még tenni? vagy vannak külön olyan tornák? kondiba nem tudok járni most, így itthon magamtól szeretnék. de fogyni már nem akarok, ami még esetleg van rajtam kb 3-4 kg, azt átakarom építeni magamon. előre is köszi a tippeket.
2012. szept. 6. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs átépítés, a zsír nem alakul át izommá. ha van rajtad 3-4kg, akkor amiatt nem vagy feszes, hiába tornázol... a zsír az izmon felül van, ezzel eltakarja.
2012. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a zsírból nem lesz izom,ahogy írta az első válaszoló... tornázz.
2012. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az izom nem 1-2 hónap edzés után fog látszani... kb. 4-5 hónap kell neki, rendszeres edzés után.
2012. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben, akkor gyorsba leadom ezt a kb 3 kg-t. és utána? milyen edzést csináljak? hány kg-os súlyzóval? és a többi testrészemre? egyébként köszi a válaszokat!
2012. szept. 6. 08:32
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem van időm rá, csak csinosodni, nőiesedni, feszesedni szeretnék. kb 3 hónapja diétázom, tornázok súlyzóval is, de így hogy lement a felesleg, így szeretnék mostmár feszesedni.
2012. szept. 6. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:
ehhez rendes egész testes kondis edzés kell, nem csak otthoni súlyzózgatás. az sose lesz olyan hatékony, mint egy rendesen elvégzett edzésterv, ami után teljesen kifáradsz és szakad rólad a víz... így lehet igazán jól formásodni, tornázgatással nem.
2012. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"gyorsba" nem tudsz leadni 3 kilót,mert a kétszeresét hízod vissza.
2012. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En jartam konditerembe, de csak elvicceltem az idot.

Amiota komolyabban odafigyelek az edzesre, amit amugy otthon csinalok, azota tobbet fejlodtem az utobbi par honapban mint a kondibajaras eveiben.


En iPhonos appokat hasznalok guggolas, felules, huzodzkodas es fekvotamaszhoz. A combom rovidgatyaban mar igen tettszetos (parom szerint) es ha kitartom a karom, akkor kis izmocskak gombolyodnek itt ott.


Szerintem nem szukseges kondiba jarni, otthon is meg lehet oldani az erosodest. Mondjuk egy nagy labdat es egy huzodzkodo rudat en is beszereztem, szoval nem teljesen eszkozok nelkul nyomom. A labdaval guggolok es azzal hasizmozok, a huzodzkodo rud pedig a huzodzkodason kivul labemelesre is tokeletes, illetve fekvotamaszra, ha lerakod a foldre a rudat.

2012. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!