Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok sport mellé milyen diétát...

Sok sport mellé milyen diétát javasoltok, hogy maradjon energiám?

Figyelt kérdés
Rég óta edzek rendszeresen, már elég jó erőben vagyok, jól is érzem magam, de mit mondjak van rajtam egy masszív súlyfelesleg is. Úgy érzem nem eszek sokat, viszont valóban sok szénhidrátot fogyasztok pl. szendvicset, péksütit (mivel munka mellett/után nagyon nincs időm másra). Mivel lehetne helyettesíteni, hogy azért továbbra is maradjon energiám? Az számít, ha az ember teljes kiőrlésű pékárút fogyaszt, vagy az nem oszt nem szoroz? (Ahogy a müzlinél is hallani.)
2012. szept. 7. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
egyééél..zabkását!..rántottát!..kornspitzet! felsorolás vége
2012. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sporthoz sok fehérje kell egyél sovány húsokat halat tojást túrót és még ami ide tartozik.

Számít hogy teljes kiörlésű legyen lassabban szívódik fel, egészségesebb

Én suliba is sült csirkét vagy hasonlót készítek ebédre előtte este, kis doboz és délben már ehetem is. Meg szerintem túrót vagy joghurtot is ugyan annyi vinni valahova vagy gyorsan elővenni mint 1-2 szendvicset

2012. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
00:10, Köszi a választ! Az a baj, hogy a tejtermékekre van egy kis allergiám.:-/ A főzeléket, fehér húst, zöldséggel én is nagyon szeretem, de mindig van egy hullám (mondjuk két-három ilyen "soványabb nap" után, hogy ennék egy pizzát, vagy edzés előtt bekapnék egy kakaós csigát). Viszont úgy látszik, nálam ez is sokat számít.. De ha ajánlod a teljes kiőrlésű dolgokat, majd azt megpróbálom!
2012. szept. 8. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!