Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel 10 kilót a...

Hogyan szedjek fel 10 kilót a lehető legrövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés
179 cm vagyok, és csak 69 kg, vékonyka testalkat. Eszek amennyi belém fér, mégse bírok egy kis súlyt magamra szedni. Tudom, hogy nem fogyókúra téma, de nem találtam jobb helyet ennek a kérdésnek.
2009. júl. 29. 14:28
 1/3 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, még magasságilag is csak én olyan 62kg. körül, tehát valamivel rosszabb a helyzet :/
2009. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj sokat attol éhes leszel :) evés után dőlj le és egyél sok -sok hízlaló kaját :D én 6 hónap alatt 10 kilót híztam :D
2009. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sztem ne sportolj mert akkor nem fogsz hízni:)

Egyél amennyi csak beléd fér. Ha épp nem vagy éhes akkor nasikat: chipset kekszeket csokit, cukros dolgokat.

Bár ha a génjeidben van a "vékonyság" akkor ugysem fogsz hízni. A bátyám eszik mint "barom" és nem hizik, nagyon vékony és izmos. Állítólag a papánk génjét örökölte, mert Ő is ilyen volt.

2009. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!