Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a taposógép hatásos?

Szerintetek a taposógép hatásos?

Figyelt kérdés
Kicsit sportosabbá szeretném tenni a külsőm mert nagyon ellazultam ! kb 2-3 hónapig szeretném használni.. a taposógép a combomon és a fenekemen kívül a hasamat is eddzi ???
2011. nov. 4. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
hatásos lehet diétával kombinálva. de sportolni nem csak pár hónapig kell hanem folyamatosan.
2011. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés utánna is használom majd..max nem olyan sűrűn h minden nap hanem csak heti 3x-4x ..és milyen testrészeimet edzi a taposógép?? és melyiket legjobban??
2011. nov. 4. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A taposógép nem rossz, de egyetlen módszernek nem annyira hatásos. A hasat nem hinném hogy különösképpen edzené... Egy olyan gép sincs, ami minden izomcsoportot megmozgat. A testedzés nem 2-3 hónapig tart... Az életed részévé kell tenni, mert 2-3 hónap kell, hogy a farizom, combok kezdjenek formálódni, de utána mi lesz? Az izmok visszapöttyednek...
2011. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor hasizom, és hátizom erősítő gyakorlatokat is csinálok a taposás mellé..és akkor nem hagyom abba a hasznélatát !!!!!!!!!! kitartó leszek :) 161 cm és 53 kiló vagyok mellesleg...és ugye akkor a felülés is kell ha a hasmara meg a combomra szeretnék dolgozni..na meg a fenekemre
2011. nov. 4. 14:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Minél több izomcsoportot edzel, annál szebben formálódsz. Én spec a felüléseket nem szeretem, de roppant hatásosak. Én másképp oldom meg:)

Örülök, ha valaki ilyen lelkes és nem siránkozik! Hajrá, menni fog!

Ha az alhasadat szeretnéd edzeni, akkor lefekszel könyöktámaszra és a lábaidat párosan emeled úgy 45 fokig, majd vissza, DE! a lábaid nem érhetik a talajt. Ezt ismételd,amíg legalább 20-ig el tudsz jutni. 4-5-ével csináld először, mert keményen megdolgoztat. Szép finom kockás lesz a pocid!

2011. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A BMI-d egyébként 20,45 az adataid alapján, aminél nehogy súlyleadásra gondoljál. Az edzettség az más, az inkább egy kis alakformálás:)
2011. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Óó köszi szépen :)) soha nem tudtam hogy hogyan kell edzeni az alhasat...mindig felhúzott térdel felültem és megérintettem a térdem...ebböl százat...az most melyik ??
2011. nov. 4. 14:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem súlyleadásra ...csak alakformálásra gondolok !! :) és köszönöm szépen a választ ...neked köszönhetően mostmár ezt fogom használni :DD köszi-köszi :)
2011. nov. 4. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen! (Karatéztam, csak onnan tudom én is:)
2011. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!