Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteget kellett tanulnom,...

Rengeteget kellett tanulnom, össze vissza futottam tegnap meg ma is, alig aludtam és este jól bezabáltam, rengeteget holnap csak zöldséglevekkel kompenzálhatom?

Figyelt kérdés

reggeli 1szelet barnakenyér-normális szelet, a kenyér közepéből,1szelet sajt, 1db főtt tojás retek, uborka, paprika

tízórai 1db alma

ebéd 1 tonhalkonzerv olajban ilyen heringfilé, de az olajat lemostam róla forró vízzel, 1db főtt tojás, 1.5 bögre párolt lencse

uzsonna 10db füge 2fürt szőlő

vacsora 3db abonett 3db paradicsom, 3sz sonka

8 körül 2nagy fürt fehér szőlő, 1db körte


2012. szept. 12. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A két éves ismerősöm többet eszik.
2012. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szőlő?? 2x is 2 fürt??

Max 10-15 szem mehetett volna.. baromi sok a cukor benne.. fehérjéből ehetnél még, meg az összetett szh-od is kevés, ezért zabálsz szőlőt, ami a legrosszabb..

T.Kiőrlésű kenyér is mehet rohangálós napon, amennyi jól esik! -délután is, túróval, cs-/pmell sonkával,sovány sajttal...


Nem kell kompenzálni, de ha rohangálós napod van, akkor azért közben egyszer 5 percre üljél le, és egyél 2 szelet t.k.kenyeret rendes fehérjével és zöldséggel, az jól feltölt és telít és rohanhatsz tovább!!:)

2012. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Hogy az étrended jó-e, múlik azon, hogy hol tartasz (cm/kg) és hogy mennyit mozogsz. Zöldséglével, gyümölcslével ne kompenzálj semmit. Zöldséggel és száraz hússal lehet.
2012. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!