Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le a lehető...

Hogyan fogyhatok le a lehető legrövidebb idő alatt tartósan 10-15 kilót?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a nyár és szeretnék magamnak valami emberi alakot "varázsolni".Rengeteg módszert kipróbáltam de sajnos a leadott kilók duplája jött vissza.Régóta duci vagyok és régóta szeretnék rajta változtatni de sehogysem sikerül.
2008. máj. 15. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrát mentes diéta! 1 nap 1 kila minusz!
2008. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elkéstél, rá kell állni egy diétára, mellette heti 3x 1 óra súlyzós edzés és mindennap 1 óra aerob, és HETI 1 KILÓ MINUSZ AZ EGÉSZsÉGES!!


megjegyzés: miért nem kérdez ilyenkor vissza senki, hogy mit takar a diéta, az aerob és a sólyzós edzés??? :D talán megijednek??? :D

2008. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami csoda módszert várnak, hogy két pofára zabálhassanak, meg sportolni se kelljen semmit. De ilyen nem létezik. Ne sértődjön meg senki, de ez az igazság. Tudom miről beszélek nekem már sikerült lefogynom.
2008. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
NA végre már valaki aki nem kiutat keres, hanem a nehezebben járható utat választja, mert csak ez hoz érdemi eredményt is. Izzadás, edzés, meló, kajára odafigyelés stb
2008. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
sztem valahogy keresd fel rubint réka honlapjät.nem vicc.és valahogy irj oda nkei vagy nem is tudom....de komolyan nagyon jo.sokat lehurrogjäk.és tudod miéRt?mert geci kemények az edzései.ésez a jo.naponta lenyomod ami a kazettän van(sztem mär adott ki ducoknak vagy fogyni vägyoknak stb ,nézz utäna)és ha naponta megcsinälod hidd el hatäsos.sööööt.a kazi véGén mindig ad étrend tanäcsokat.;)
2008. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat egyébként énsem csodára várok,tudom hogy megkell dolgozni azért hogy lefogyjak és úgyis állok hozzá hogy bár tudom h nem lesz könnyű de megcsinálom mert vékonyabb akarok lenni:)köszönöm mégegyszer
2008. máj. 16. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, gratulálok az elhatározásodhoz! Készülj fel egy hosszú, érdekes, de nehéz útra!

Az elhízás oka rendszerint egy rosszul kialakított életmód: rászokunk a rossz kajára, a mozgásszegény életmódra, és máris jönnek a kilók.

A megoldás: változtatni kell azon, ami az elhízáshoz vezet. Minőségi kaja - természetes ételek, változatos alapanyagok (sokféle zöldség, gyümölcs, különböző halak és húsok), szemét kaja radikális csökkentése, és természetesen rendszeres mozgás.

Érdekes, hogy az elhízott emberek szervezete valójában éhezik minőségileg, mert bizonyos tápanyagokból túl sokat kap ugyan, de vitaminból, fehérjéből viszont keveset.


A gyors diéták, radikális új módszerek hoznak eredményt ugyan, de sajnos később megbosszulják magukat. A yo-yo diéta ismert jelensége: a fogyás hatására beindul a szervezet vész-mechanizmusa, és rögtön visszafogja az energiafelhasználást, raktározásba kezd, tehát kevesebbtől is hízik az ember.

2008. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!