Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Délutános műszak alatt hogy...

Délutános műszak alatt hogy lehet megoldani a helyes táplálkozást?

Figyelt kérdés

D.u. fogok dolgozni, 15-23 között. Munka előtt megebédelek, de hogy legyen d.u.? Fél óra szabadidőm lesz, tehát ha viszek magammal valamit, azt meg tudom enni. Gondoltam salira (ubi, paradicsom, paprika, esetleg csirkemell) de nem tudom, így ki lehet-e bírni a munkát, ahol figyelni kell, és ha korog a hasam, akkor nem fog agyam. Meg ugye meleg van, mi az nem romlik meg?


Jár valaki hasonló cipőben? Hogy oldja meg?


2009. júl. 30. 18:24
 1/4 anonim válasza:
Hűtő nincs a cégnél? Oda berakhatnád, ha romlandót viszel. Rendelhetsz is ételt.
2009. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lesz-e hűtő, de diákmunkás vagyok, nem nagyon szoktak minket emberszámba venni. :D

Rendelésre meg nem telik. :(

2009. júl. 30. 18:45
 3/4 anonim válasza:
Vihetsz gyümölcsöket, vagy szendvicset. Kérdezd meg, hogy van-e a közelben valamilyen büfé.
2009. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg még egy fehérje turmixot betudsz iktatni (azt csak gyorsan lekortyolod kb. fél perc)
2009. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!