Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hátrányom származhat...

Milyen hátrányom származhat abból ha 15 évesen fogyózom?

Figyelt kérdés
napi 1x eszem, akkor rendesen(néha nasizok is), és most a nyáron mivel van időm minden nap mozgok...
2009. júl. 30. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
ha napi 1x eszel, akkor úgy lelassul az anyagcseréd, hogy ha abbahagyod a fogyit és elkezdesz rendesen enni, akkor kb 1 hónap alatt felszedsz 10 kilót
2009. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Én is próbaáltam 15 évesen fogyozni. Csak az volt a gond hogy nem volt sok kitartásom. 1-2kgot fogytam utánna meg abbahagytam nem figyeltem az étkezésemre és tényleg a duplája jött vissza. Az hülyeség szerintem hogy napi 1 xer eszel mert egy 15 éves gyerek nem hiszem hogy kibrná ezt. Nincs mit feldolgozzon a szervezeted. Egyél napi 5x kevesebbet. gyümölcsöket, halat, csirkét tojást. mikor vissza mész a suliba sokkal többet hízol vissza. Mivel napi egyszer eszel az is meg lehet 2 hét mulva összeesel! tornázzál sokat. Menj el futni. Csinálj otthon külömböző gyakorlatokat. Ezt tudom ajánlani!
2009. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha durván fogyózol, elmaradhat a menzeszed, ami bizony dokihoz és gyógyszerekhez vezet - már ha lány vagy. ha fiú vagy, akkor is bajok lehetnek a fejlődésedben, hiszen bőven fejlődő szervezet vagy, akinek kell az energia. inkább keveset egyél többszörre elosztva és sportolj!
2009. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen adtam le 15kg, azóta sincs mellem, nem ilyen drasztikusan fogyóztam mint te én inkább többet ettem de nagyon sokat mozogtam. Azóta is rendszeresen fogyózom és tornázom nehéz megtartani!!!
2009. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!