Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcsöt ehetek még? (többi...

Gyümölcsöt ehetek még? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Megettem már a napi kalóriaszükségletemet, de nagyon nassolhatnékom van.Van itthon csoki,de arról lebeszélném magam,helyette inkább gyümölcsöt ennék.

Tudom, hogy a napi kcal szükséglet felé nem kéne menni, de a víz se telít el, pedig megittam már jó sokat.


A bunkó válaszolók kíméljenek. Köszönöm.


2012. szept. 15. 17:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam, a víz eltelít, csak simán ehetnékem van...
2012. szept. 15. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: Miért vitted be a napi kalóriaszükségletedet 18:00-ig??? Ezt ott rontottad el.
2012. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyümölcsbe is van kalória, és ugyan olyan az értéke, mint más kajában lévő kalóriának. Vagyis a válaszom nem. Legközelebb oszd be jobban az étkezéseket :)
2012. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem figyeltem eléggé oda...

Köszönöm a válaszokat, maradok a víznél. :( :)

2012. szept. 15. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség pl egy almát nyugodtan megehetsz, ha nem eszel akkor a következő evésnél raktározni fog a szervezeted amitől nem fogsz fogyni. nem az a lényeg, hogy pl 1200 kcalnál ne vigyél be többet hanem, hogy kevesebbet egyél mint eddig az elején úgy is fogysz, aztán ha rááltál, hogy kevesebbet eszel utána kell a űz 1200 kcal betartása
2012. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Éhezzél nyugodtan... mert azt csinálod. Nem tudom miért csinálsz drámát az evésből,miért ne ehetnél meg egy almát vagy szőlőt? Hülyeséget csinálsz,de meg is érdemled. Lehet lepontozni,csak szánalmas az ilyeneket olvasni komolyan... siralmas! Térjetek már magatokhoz,térjetek már észre!
2012. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthon túró, akkor egyél azt kis kakaóporral édesítőszerrel, mintha túrórudi lenne.

Meg egyél hozzá pár szem mazsolát. (10 szem kb)

2012. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: én nem fogyózom, de ez nagyon jó ötlet. Tuti kipróbálom. :)
2012. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen,hogy a sok idióta fogyni vágyó egy idő után bűntudatot érez az evéstől,engem mindig sokkolnak az ilyen kérdések. Ott már régen nagy a baj agyilag,ha valaki azon gondolkodik,ehet-e gyümölcsöt,mert belefér-e a kalóriadeficitbe. Mert ha még azon tanakodnál,hogy ehetsz-e egy termetes szelet csokitortát (ami szeretem abszolút megengedhető néha), azt mondanám,nyilván fegyelemmel csinálod a fogyókúrát,odafigyeléssel,nem akarsz elcsábulni meg ilyenek... de ez,amit itt néhányan csinálnak a kalóriaszámolással meg fehérjével és társaival,azon gondolkodva,ehetnek-e bármit... szánalmas,ébredjetek fel,de tényleg.
2012. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!