Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 napja diétázom, ma mértem...

10 napja diétázom, ma mértem meg magam először és kizárólag csípőről fogytam, ez normális?

Figyelt kérdés

97,5 helyett 94 cm, kg-ban a súlyváltozásom -2,4.

Úgrálókötelezek 2 naponta 30 percet a diéta mellett. Ugye fogok combból és karból is fogyni?


2012. szept. 16. 13:00
 1/4 seewedward válasza:

Ez egy nehéz kérdés... Az, hogy ki honnan és mennyit fogy az alkati kérdés. Tipikus "női" hízásnak hívják, ha valaki hasra, fenékre hízik.

10 naptól ne várj semmit! Nem akarlak elkeseríteni, de a fogyókúra első 1-2 hetében az eltárolt felesleges vizet "fogyod le". Próbálj meg nem csak ugrálókötelezni, fuss (a combod miatt) Karhoz, meg tornázz.

És ne a mérleg erősítsem meg, hogy mennyit fogytál... Nálam a ruhák "kifogyása" volt a legnagyobb elismerés.

2012. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Onnan megy le először, ahová utoljára tetted. Lányoknál inkább fenéken, combon, fiúkon inkább a hason marad legtovább. Nem csak vizet vesztettél, hanem inkább zsírt. Fogysz majd mindenhonnan, de a fogyás nem egyenletes. Mindegy, mi az aerob, két dolog fontos, menjen fel a pulzusod és ne gyötörd a térdedet (ne csapd oda a talpad). Az aerob mellett kéne 2-3 x 15-30 perc erőedzés, hogy minél kevesebb izmot veszíts. Nem tudom, mi a diétád, de száraz húsokból pakolj be jó sokat.
2012. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem a mérlegre hagyatkozok, ezért mértem centiket is. :)

Akkor megnyugodtam, én ennek 2,5-3 cm-nek is nagyon örültem, csak megijedtem, nehogy vmit rosszul csináljak, aztán a végén lapos hasú, de vastag combú és karú legyek. :)


Az étrendet doki állította össze, van benne jócskán csirkemell, sovány túró, tojás. :)

2012. szept. 16. 16:10
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, és akkor kitalálok még vmi edzést. :)

Ez az ugrálókötél úgyis csak ilyen átmeneti, olyat kerestem, amit gyorsan el tudok kezdeni itthon is. :)

2012. szept. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!