Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy adag csirkep...

Létezik, hogy egy adag csirkepaprikás csak 385 kalória? (én mellehúsát ettem, két falatot a combjából, meg a szárnyát, máját, zúzáját, meg egy kis bőrét még (mert imádom), galuskát is ettem meg krumplit, de nem sokat) Ez így már több volt nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan mértékegység, hogy "adag" nincs, ezért annak kalóriatartalma sem állapítható meg.
2012. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, de kalóriatáblázatban találtam vagy az 100 grammra lett volna írva?
2012. szept. 16. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Az 100gr-ra vonatkozik, de az ilyen főtt eteleknel ne vedd túl komolyan. Mindenki máshogy keszíti el, más mennyisegben használ zsiradekot, lisztet, stb. Ha te keszíted el az etelt, akkor előtte ki tudod számolgatni a hozzávalók alapján.

Biztos, hogy több volt, 600-700 kalória minimum, de szerintem több is lehetett.

Amúgy ha dietázol, ez rengeteg kaja ebedre...

2012. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem diétázom, súlyt tartok és mamám főzött

ettem még előtte egy merőkanál gyümölcslevest és azzal kb úgy 1000-re jött ki.

2012. szept. 16. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy nem 385 volt.


De egészségedre!


Basszus, hogy lehet úgy élni, hogy még egy fincsi kaját se lehessen nyugodtan megenni?

2012. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! [link] Ezen a linken le van írva a recept is és az ahhoz kapcsolódó tápértéktáblázat. DE! Leszögezném, hogy ezen nem kell aggódni! Ha jól esett, akkor semmi gond. Azt és annyit egyél, ami/amennyi jól esik. Ez a lehető legegészségesebb testileg/lelkileg (persze különleges esetek vannak). Saját tapasztalatból mondom, nem ajánlom senkinek a kalória számlálgatást, meg, hogy aggódjon a kaja miatt!!!
2021. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!