Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "FOGYASZT" a mai kajám? Sok...

"FOGYASZT" a mai kajám? Sok benne a SZÉNHIDRÀT? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Reggeli:1 szelet héj nélküli 30% rozsliszt tartalmù(kb 3 dkg-s) kenyér,3 szelet 10%-os zsìrtartalmù (sovàny)trappista,1 főtt tojàs

Tìzòrai:5 db korpovit keksz,2 szelet ugyanolyan sajt

Ebéd:5 dkg barnarizs,20 dkg csirkemell,1 kaliforniai paprika,1 db 10 dkg-s mozarella sajt(az ebédet elfeleztem ketté)

Uzsonna:5 korpovit keksz,2 alma

Vacsora:15 dkg sovàny tùrò,1 fehérje shake

A napi alapanyagcserém 1500 kcal,nő vagyok.

A normàlis vàlaszokat köszönöm!


2012. szept. 17. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy nem a legjobbat teszed, amikor szénhidrátot fogyasztasz telített zsírral. Pontosan ezt teszed. Így a szénhidrát egy az egyben megy szépen a zsírraktáraidba.
2012. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nemtudom, de nekem szenhidrat soknak tunik, nem leszámitva h sok a sajt is..sajtban zsír van és koleszterined lesz tole..tobb feherje kell, sokkal tobb, rostok zoldsegek formájában, nem irtad mit iszol a nap folyaman, de minimum 3liter viz kell!! és mozgás !!!!!!!!
2012. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy macska többet eszik.
2012. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan sok ez a szenhidrát, a megfelelő zsíranyagcserhez is szükseg van rá, szóval nem kell teljesen elhagyni. En annyit változtatnek, hogy delután már nem ennek korpovit kekszet, hanem inkább valami feherjet vagy magvakat, pl. pár szem natúr mandula, mogyoró. Ezek tök jók, csak ne a sósat, olajosat edd. Esetleg 1 wasa kenyer tonhallal vagy sovány csirkesonkával es zöldsegekkel.

Keves zöldseget eszel, a reggelihez is mehetne valami pluszban, paradicsom, uborka stb.

Meg tízóraira a korpovit melle valami gyümölcsöt választanek inkább, úgyis eszel sajtot másik 2 etkezesnel.

2012. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!