Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne törődjek...

Mit csináljak hogy ne törődjek annyit az alakommal? Nem tudom magam elfogadni

Figyelt kérdés

Nagyon lefogytam most nyárra. Mindenki mondja hogy túl vékony vagyok ( még én is belátom ) de mit csináljak ha csak akkor tudom magam elfogadni ha modell alakom van? Régebben ezt a "megfelelési kényszer" a tanulásba fektettem...sokszor egész éjszaka tanultam...anyukám már veszekedett velem hogy fejezzem be hogy ilyen sokat tanulok ( bármi áron) mert rossz vége lesz. Most ez az egész megfelelési kényszer átment abba hogy tökéletes alakkal vagyok elégedett. Jártam már evvel a problémával pszihologusnál is de nem segített. Mit csináljak?

15/L


2009. aug. 1. 00:07
 1/5 anonim válasza:
39%
Én is most fogytam le a nyárra, és engem is mindenki piszkál... Egészséges vagyok meg minden, de orvoshoz akarnak vinni, hogy nem vagyok normális meg anorexiás vagyok... Szerintem el kéne fogadtatnunk a körülöttünk élőkkel, hogy mi így érezzük jól magunkat.
2009. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem kösd le magad valamivel.


tehát legyél mindig emberek közt, beszélgess velük, hogy addig se "fogyókúrázzál".

azt nem mondom, hogy menj el dolgozni,mert még 15vagy.


de fessél hennát, vagy keres valami neked való hobbit, ami teljes odaadást kíván, és így nem lesz időd másokkal foglalkozni.



"anyukám már veszekedett velem hogy fejezzem be hogy ilyen sokat tanulok " ez butaság, ha pl.: tudós akarsz lenni, akkor sokat kell tanulni. de ha szeretsz tanulni, akkor ez is jó hobbi. ennyi erővel akik olvasnak ők is "buták".

2009. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szóval érted: az a baj hogy sok időd van arra, hogy a tükörben nézegeted magad. és arra is hogy kitaláld hogy nem vagy szép. az ember, ha nem köti le a gondolatait, akkor kezd hülyeségeket csinálni...
2009. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet így érzed magad jól, de ha túlzásba viszed komoly problémák fognak felmerülni!
2009. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15 evesen mondhato az is, hogy korral jar..., de nem szabad ezt anyiba hagyni. En a masik veglet vagyok.. Nem mondhatom magam epp kovernek, de egy-ket plusz kilo van rajtam. Eleinte nagyon aggasztott, mert a nagycsaladban tobbnyire nagyobb darab nok vannak. Nehezen adok le, de most mar megnyugodtam. A tv keszuleket nem kotottuk semmilyen programrendszerhez, igy csak azt nezunk amit kolcsonzunk. Nem latom azt a sok szornyu hirt, es veszjelzo hirdeteseket, valamint az alkatokon alapulo reklamokat sem. Bereltunk a ferjemmel egy kiskertet, ahol szinte mindent megtermesztunk ami a hazhoz kell. Ajanlom mindenkinek...Ha szeretsz tanulni, akkor azt hasznald ki. Sok nagyon erdekes konyv van, ami lekotheti figyelmedet akar tobb napra is. A kedvenceim: Bronte testverek, Margaret Mitchel, Jokai konyvek, Verne konyvek, es altalaban minden ami a romantika jegyeben volt irva.
2009. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!