Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni csak nem...

Le szeretnék fogyni csak nem találok elég jó fogyókúrát. Segítsen valaki. és természeteset keresek nem pedig gyógyszereset. Valaki mondjon valami jót. Van valami viszonylag gyors és hatáso mód?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem találni kell,meg nem módszereket keresni,mert nem gépek vagyunk, tehát nem egyformák.

El kell kezdeni. Reális célt kell kitűzni. Lemérni magad,súlyban és centikben.

Átalakítani a táplálkozásod,de nem megvonni magadtól mindent,mert akkor csak hiány alakul ki a szervezetedben és mindet követelni, kívánni fog a szervezet. Egyél mindent de kevesebbet és mozgással hsználj el több kalóriát. Igyál sok cukor mentes folyadékot.

És nem egy hónap alatt híztál meg,tehát ne is ennyi idő alatt akarj lefogyni.

Kitartás!!!

2012. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megpróbálom.tudom tilos de ha valaki semmit nem eszik akkor lemegy róla minden fölösleg?
2012. szept. 19. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a sok rinyálást. Olyan egyszerű lefogyni. Egyszerűen egyél kevesebbet, sok husi, zöldség, saláta, kevesebb szénhidrát(én pl egyáltalán nem ettem lisztes dolgokat hónapokig, szénhidrátot csak rizsből, zabkásából, gyümölcsökból, néha krumpliból vittem be. Mindig a hús és a zöldség domináljon, köretet ne nagyon egyél. Melette sok víz, édességet, ropikat, ne. Zsíros kaákat és mellőzd amennyire lehet. Én ezzel tök könnyen lefogytam 15 kilót félév alatt, pedig nem is sportoltam(tudom kellett volna, de nem szeretek és időm s enagyon volt)
2012. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké! Kössz de nem rinyálok és tudod.nem.olyan rohadt könnyű lefogyni ha a szüleim mellett van még hàrom testvérem anyám nem csinL.majd .ekem külön kajakat es ha nem nagyon akarja hogy fogyózzak...
2012. szept. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!