Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elszúrtam a mai napomat ezzel...

Elszúrtam a mai napomat ezzel a kajálással?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 hete azt csinálom hogy csak gyümölcsöt eszek,3 l víz. leszoktam a kenyérröl teljesen és a cukorrol is. nagyon néha 1 fél zsemle meg 1 joghurt vagy 3 db szalámi és 1 fél zsemle ami van a "csak gyümölcsöt"-ön kivül,jah és 3 után már nem szoktam enni... de ma.. kételkedek hogy jol csináltam e.

Reggel amikor felkeltem ettem egy joghurtot.(activia.)

aztán 1 fél pohár fözés nélküli csokis pudingot. :S

aztán ezután megittam 1,5 l vizet.

aztán 2 fött kukorica, 1 kisebb tölött paprika és 1 kis tálka reszelt alma mézzel fahéjjal és citrommal ízesitve.

Este 5-6 fele megyek tollaslabdázni tesommal 1 órácskát..

Nagyon rossz igy? azt hiszem ma nem eszek többet, csak még másfél liter víz van betervezve.


2009. aug. 1. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a szervezeteted nem arra szoktatod rá, hogy rendszeresen és pláne rendesen eszel, azaz mindenből viszel be valamit, hanem leszoktatod magad mindenről, kiéhezteted a szervezeted és ilyenkor, amikor hirtelen több, vagy más kaja kerül be, akkor automatikusan elkezd tárolni.


A fogyókúrának nem az a lényege, hogy éhezteted magad, vagy csak egyfajta táplálékot viszel be, hanem a mértékletesség és a rendszeresség. Igenis szükséged van fehérjére és megfelelő mennyiségű szénhidrátra is. Hogy működjön is egyensúlyban kell tartanod.


Amúgy gondold végig! MI lesz ha véget ér ez a diétád? Egy életen keresztül azt nem tudod tartani, hogy csak gyümölcsöt eszel és vizet iszol. Nem is egészséges! Szal ha megint elkezdesz rendesen enni, bizony a szervezeted neki fog állni tartalékolni, hisz azt programoztad bele, hogy ha valami értékeshez jut azt tárolja, hisz ki tudja mikor lesz megint ilyen.


Én azt javasolom, hogy olvass inkább utána rendesen annak, hogy mi is az az egészséges táplálkozás és ez alapján alakíts ki magadnak egy ésszerűbb étrendet, ami alatt nem fogsz éhezni, nem leszel kívános és nem lesznek ilyen napok, amikor eyszer csak össze vissza zabálsz, ami eléd kerül. Ez ugyanis a te esetedben a hülyeség eredménye.


Sok sikert!

2009. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez brutális amit csinálsz, és igen elszúrtad a mai napod, de nem csak a mait! Nézz sürgősen valami egészséges diétának amit tul is lehet élni,reggeli ebéd vacsora és közben ha megéhezel gyümölcs, és mindennap mozogj így kel lelfogyni, az évek alatt rád rakodott zsír nem fog lemenni rolad 1 hónap alatt mert te éhezteted magad...
2009. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem először is kajálj 1 HATALMASAT MINDENBŐL AMIT SZERETTÉL RÉGEN/SZERETSZ.(kivéve a gyümölcsöt) Hidd el jól fog esni ... A fogyás nem abból áll hogy gyümölcs+zöldség éjjel-nappal . Ahogy az első komentelő mondta a mértékletesség és a rendszeresség a lényeg !
2009. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az évek alatt rám rakódott zsír egyébként 3 hónap csak és csak 2-3 kg.:$

És már ment le, és úgy gondoltam hogy a drasztikusság után ha ez lemegy utána átttérek szépen lassan a mértékletességre kb ugy hogy suliban 2 szendvics aztán 4kor egy kevés ebéd. és mellette 2-3 l viz. kenyér,cukor kilőve.

... Most ebben a pár napban amugy egyszer sem éheztem, mert végeredményben ahogy irtam mást is eszek gyümölcsön kivül csak azt túl nyomó részben. Abbol a szempontbolt meg pláne nem éhezek hogy 3kor eszem utoljára.:) Csodálkoztam is...:) Már tényleg csak pár nap kéne hogy jól csináljam ezt és lemegy az a 1-1,5 kg..úgyérzem..

2009. aug. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!