Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek lisztes ételt,...

Ha nem eszek lisztes ételt, akkor fogyok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 17:30
 1/7 anonim válasza:
100%

Teljes kiőrlésű liszttel készült kajákat egyél, de ettől még magában nem fogsz fogyni. Fontos az egsézséges étkezés, gondolok itt arra, hogy pl. fehér húsokat - pulyka, csirke - egyél vörös helyett, krupmli helyett inkább rizst stb. Ezenkívül egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, a fehérjét alacsony zsírtartalmú tejtermékekkel vidd be. De nagyon fontos az is, hogy ha BÁRMIT megkívánsz, ne tagadd meg a szervezetedtől! Ha pl. egy kis csokit akarsz enni, akkor egyél 1-2 kockával, de ne többet! Nem szabad magad éheztetni, mert azt a szervezeted rosszul kezeli, és ha utána normálisan kezdesz el megint enni, akkor a szervezeted mindent zsír formájában fog elraktározni, mert azt hiszi, hogy tartalékolnia kell az "ínségesebb időkre".

A táplálkozás mellett viszont muszáj mozognod is. Naponta legalább 30-40 percet, mert 30 perc INTENZÍV mozgás után kezdődik csak el a zsírégetés. De ha nem is naponta, egy héten legalább 3 nap mozgást jó lenne beiktatnod!

Remélem segítettem!

2008. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de végképp elborult az agyam, nem csak hogy FOGYSZ, hanem MOZGÁS NÉLKÜL LESZ BELŐLED FITNESS MODELL ;-) BIZONY ÁM!! ;-)


remélem elég cinikus voltam ;-)



Mozgás nélkül és precízen megtervezett és betartott diéta nélkül tartósan, érdemi zsírt veszíteni minőségileg is, nem lehet, aki az ellenkezőjét állítja hazudik.

2008. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én abszolút nem ettem se kenyeret, se semmi liszteset. Úgy étkeztem, mint egy lisztérzékeny! És szépen lefogytam, és évekig tartottam a súlyomat.

Aztán terhes lettem, és visszajött a 10 kiló, amit évekkel előtte leadtam.

Ja, és abszolút nem mozogtam, csak sétálgattam a munkahelyre, boltba, stb..

2008. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy rengeteg csokit, és túró rudit ettem a kenyér helyett :)
2008. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen ez is alátámasztja hogy a szemét kaja kiiktatása is mennyire fontos, hátmég ha sportolsz is, ezzel lehet aztán gyorsítani a fogyást, bocs, zsírvesztést:D


sok sikert

2008. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor fogsz fogyni, ha kevesebb kalóriát viszel be a testedbe, mint amennyit az felhasznál. Ha csak lisztes ételt eszel, akkor is fogysz - csak kevesebb kalóriát kell bevinned.

A cél azonban nem kizárólag a fogyás, hanem egy életképesebb, erősebb, egészségesebb szervezet felépítése. Ekkor viszont hasznos a lisztes ételek elkerülése, és úgy általában az egészséges étkezés.

Az egészséges táplálkozás kulcsa: változatos, minőségi alapanyagok, és a lehető legtermészetesebb állapotú étel. Azt gondolom, hogy a vörös húsok megfelelő mennyiségben hasznos részei lehetnek az egészséges táplálkozásnak. Sőt, mostanában ettem néhány helyen olyan ammónia-ízű, kellemetlen textúrájú bolti húsból készült csirkeételt, ami szerintem egyáltalán nem egészséges.


Sok sikert és kitartást!

2008. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom, hogy ha ugyanannyit eszel mint máskor, csak lecseréled a lisztes cucokat korpás illetve egyéb egészségesebbekre akkor igen.

barátnőm nemrég hagyta el a lisztes dolgokat és már 10 kiló leugrott róla. KOmoly.

Neki a fogamzásgátló étvágyserkentő hatása tett keresztbe.


Nem vette észre de többet evett mint amugy.


Szóval letette a ételt és lement a fölös, de még van rajta !!


A mozgással valóban több menne le... nem kell sok... csak lift helyett gyalog menni, mozgólépcső helyett is.. vagy a hoszabb úton menni haza... vagy egy megállót gyalogolni...


valahogy tuti megoldható

2008. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!